Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, melyik pózban a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, melyik pózban a legélvezetesebb számotokra a szex, illetve az orgazmus pillanata? Miért abban? Írjatok kort is, kérlek.

Figyelt kérdés

2021. máj. 31. 14:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

kutya - izgalmas

misszionárius - látom

lovagló - látom és mindenhez hozzáférek


44/F

2021. máj. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem kutyapozban, szeretek dominans lenni, es a masik fole kerekedni, plusz a latvanyvilag sem utolso.

25

2021. máj. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Lovaglás a best. Imádom látni a nőt ahogy mozog, ahogy a gyönyörű mellei ringanak. ☺️
2021. máj. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Lábmunka során, amit egy nő ad, szuper. /f39/
2021. máj. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Misszionárius szeretem, mert én irányítok, és romantikus is egyben, de a kutyapóz a kedvencem, mikor hevesen meg akarom dugni a csajt, nagyon izgalmas.
2021. máj. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Lovagló. itt szeretem mikor a csaj a főnök és meglovagol, twerkel a popsijával a farkamom közben fogom a melleit, fenekét és tudom csókolni közben. imádom mikor rám hasal közben és a nagy mellei rá nyomódnak a mellkasomra közben peig finoman harapja a nyakam és markolom a popsit.

misszionáriusban is szeretem mert én irányitok, felhajtom a lábai, kinyalom a puncit és igy tudom a legjobban tövig rakni, szereti ha keményen csattogósan tövig verem neki jó tempósan. közben itt is tudok játszani a cicikkel és mindkét póznál gerjedek az arca látványára mikor látom mennyire jó neki és élvezi a szexet, ilyenkor jobban áll.

29

2021. máj. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Lovagló és misszionárius. Meg amikor szemből felkapom a levegőben, átkulcsol a lábaival és állva dugom. 🙂
2021. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én az oldalt fekvő misszionáriust preferálom ilyen szempontból, mert olyankor mindent lehet látni ha kicsit hátra dőlök és az orgazmus pillanatában nem kell tartanom magam igy jobban át tudom élni. Egyébként a lovagló sem rossz de akkor nem én diktálom a tempót és nem annyira jó mint a fentebb említett.

25/F

2021. máj. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
14%
én buszon szeretem dugni a csaj felhajcsa a szoknyáhát én meg alá dürrentek
2021. máj. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lovagló, mert csak abban a pózban tudok elélvezni.
2021. máj. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!