Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez már beteges?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már beteges?

Figyelt kérdés

Nagyon bejön a postás/futár srác aki hozza a csomagjaimat általában. Azt vettem észre, hogy képes vagyok mindenféle olcsóbb vacak dolgokat összerendelni, amire nincs is szükségem, hogy csak láthassam. Heti többször is. Mit tehetnék? Hogyan szedjen össze?


24/l



2021. máj. 31. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl. Lépj nyíltan: szimpatikus neked, érdeklődj, hol van fent a közösségi médiában, ahol beszélhetnél vele.
2021. máj. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mármint mondd meg neki, hogy szimpatikusnak találod, és kérdezd meg, hogy pl. a Facebook-on milyen néven van fent
2021. máj. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

A következő rendelésnél, mondhatnád azt neki amikor találkoztok, hogy találkozhatnátok úgy is, hogy nem csomagot cipel.


Vagy amire egy egyedülálló férfi se mondana nemet, az hogy "természetben fizethetek"?

2021. máj. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess, flörtölj vele, kérdezz rá nyíltan hogy van-e nője. Nem először találkozik ilyen "jelenséggel", észrevette hogy bejön neked. Adj egyértelmű jelzést te biz' benne lennél bármiben - ha te is bejössz neki akkor fog kezdeményezni és majd meló után visszamegy.
2021. máj. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A 3as első verziója szerintem jópofa:D a természetben fizetős dolgot viszont nehogy betold:D az creepy inkább. Szerintem simán mozdulj rá legközelebb vagy egy jópofa szöveggel vagy csak kérdezd meg lenne e kedve meginni veled majd valamit hétvégén:)

(Amúgy nem ciki, nekem is tetszett már egy futár srác, de azért ne sodord magat csőd szélére miatta haha)

2021. máj. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor postán dolgoztam mesélték a kézbesítők, hogy sokszor behívják őket kávéra/üdítőre stb. (Bár erre a kérdésre nem is feltétlenül kell a kávé ideje.)

Szerintem kezdetnek ez is jó lehet, egy kávé amíg elkészül pár perc, addig is tudsz érdeklődni.

Mondjuk először azt deríteném ki, hogy van e párja, pl: A feleséged nem aggódik, hogy egész nap vezetsz? kérdéssel. Erre úgy is fog válaszolni, amiből kiderül, hogy szabad a pálya vagy sem. Utána bedobnám a #3 nem csomag cipelősét.

2021. jún. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
legközelebb rendelj neki valami hülyeséget és bontsd ki előtte, add át a telefonszámoddal.
2021. jún. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!