Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteró srácok szokták együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró srácok szokták együtt verni a farkukat?

Figyelt kérdés

2021. jún. 1. 02:03
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Heterók nem, biszexek igen csak max. nem meri saját magának sem bevallani és körömszakadtáig ragaszkodik hozzá hetero, merthogy hogy "áááá csak közös hoki / csak egymásnak verjük / csak sz.pjuk egymást stb. stb. szóval heterok vagyunk".
2021. jún. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Én nagyon meglepődtem nőként, mikor hallottam, hogy ez igencsak gyakori:D itt olvastam egy ilyen kérdést és elég sok válasz jött rá, próbáld visszakeresni. De én ismerős férfiaktól is hallottam már ezt. Meg sokszor egymás után dugták meg ugyanazt a csajt meg ilyenek. Én nem tudom mi van ezeknek a férfiaknak a fejében:D de tiniként sokan kipróbálnak meredek dolgokat

N

2021. jún. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
#2 a többes, ha a nővel foglalkozik mindenki és arra van rágerjedve még hetero művelet, a közös hokizás már nem
2021. jún. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Tinédzser korban, zárt fiúközösségekben régen gyakori volt, még egymásnak is.
2021. jún. 1. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
2021. jún. 1. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%

Én még azt se tudnám heteróként megcsinálni hogy más után rögtön megdugjam a csajt. Az ilyenekben van búza beütés rendesen.

Csak hát hiába tiltakoznak ellene.

2021. jún. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Heterók NEM
2021. jún. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem meg igen,hetero fiúk is verhetik együtt.

Ha egymásét verik,ott kezdődik a biszexualitás.

2021. jún. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

#3: dehogy:D ha csak egymás mellett csinálják, abban nincs semmi. Több full hetero ismerősöm mesélt már ilyet. Ha egymásét verik ott van minimum biszexualitás.

A többes szex más tészta, arra nem mondtam hogy bi dolog lenne. Melelsleg nem többesről volt szó, hanem hogy megdugod azt a csajt, akit haverod egy órája kúrt meg. Nekem ez is visszataszító egy kicsit, hogy kb most szált ki belőle a haverod.. én nőként nem hpgy közvetlen utána, de soha! nem ülnék bele abba a farokba, ami már megdugta a barátnőm:D

2021. jún. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!