Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen mértékben legyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mértékben legyen szőrös a punci, csak a szeméremtesten vagy a nagyajkakon is maradjon, milyen hosszú legyen? Végbélnyílás körül mmaradhat, nem furcsa, ha ott csupasz, mindehol szőrös?

Figyelt kérdés
Aki csak a csupaszt kedveli, az NE válaszoljon, mert nem releváns a kérdésem szempontjából.

2021. jún. 1. 12:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A szeméremdombon legyen csak,az úgy szexi.
2021. jún. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem combtőig érő bunda akkor teljesen jó. Viseld úgy a fazonod ahogy neked jól esik, utána mástnem majd a párodtól megkérdezed neki hogy tetszik jobban és eldöntöd alakítasz-e a kedvéért a fazonon vagy sem.
2021. jún. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 manly ***** válasza:
35%
Az a jó ha full szőrös , a segglyukadnál is, meg combtőben.
2021. jún. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
csak a szeméremdombomon hagyom megy amit el tud takarni a tanga és ott havonta rövidítem, máshol szőrtelenítek
2021. jún. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Sose zavart a szőr inkább az igénytelenség zavart mindig
2021. jún. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

En személy szerint úgy szeretem, ha csak a szeméremdombon van. Az ajkakon ne legyen. A hossza nagyjábol olyan fél és egy centi kozott. Nekem személy szerint az egy centi már kezd hosszu lenni. En igazábol úgy szeretem, ha látszik hogy szoros, de nem hosszu dzsungel. Peldául ha trimmelve van. Látszik a formaája, fazonja, de nem nagyon hosszu.

A popsijuk korul teljesen mindegy. Ott ugy is alig van egy egy darab szor. Az meg abszolut nem számit. Még ha hosszabb is, akkor is.

De ezek csak az én személyen preferenciáim.

30F

2021. jún. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
45%
Kinek mi,ha választhatok azt mondanám legyen csupasz az egész,nekem így tetszik :D
2021. jún. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
37%
Imádom a szőrös puncit! Úgy is ahogy "istenmegadta", trimmelés nélkül. A csupaszpuncinál úgy érzem néha magam, mintha pedofil lennék! :)
2021. jún. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a szemeremdombon max 5cm hosszu legyen es az ajkakon nem kell h legyen de ha van akkor inkabb rovidebb olyan 1cmnel ne hosszabb. A segglyuk nem erdekel mert az anal az nem az en mufajom.

25/F

2021. jún. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. #6 tévedsz, a legtöbb nőnek nem 1-1 szál van a popsijánál sem, hanem jóval több.
2021. jún. 1. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!