Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a férfi semmit nem talál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi semmit nem talál vonzónak egy nőben, attól még felállhat rá neki?

Figyelt kérdés
Tegyük fel nagyon kanos a férfi, de a nő semmilyen szempontból nem jön be neki.
2021. jún. 1. 14:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
63%
Hát nekem egy partravetett kékbálnára nem mozdulna meg....
2021. jún. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
38%
Férfinak mindenre feláll de olyan nincs hogy semmit sem talál vonzónak!
2021. jún. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
33%
Nekem állna simán.
2021. jún. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
16%

Mi az hogy nem talal vonzonak egy noben?


Szellemileg nem passzolnak vagy fizikalisan? Esetleg mindketto?


Ha csak szellemileg nem passzolnak, akkor attol meg a ferfiak tobbsege siman meghuzna a csajt ha kulsore akar csak atlagos is.


Ha kulsore nem jon be, de agyban egy hullamhosszon mozognak, akkor meg arra is van esely, de elegge kicsi.


Ha egyik sem, akkor hat akkor nagyon erotikusnak kell lennie a csajnak akkor meg mindig talan van esely, de alapjaraton nem.

2021. jún. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
69%
Fel
2021. jún. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem voltam még ilyen helyzetben...jó kérdés...de biztos lenne olyan akire semmi szín alatt nem állna fel...
2021. jún. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem mozdul meg egy bojler testű, amorf nőre.
2021. jún. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
70%
Ha valaki külsőre nem izgat, hiába vagyunk meg emberileg jól, sose fogom megkívánni szexuálisan (nem lesz erekcióm tőle). Érdekes ez, mert amúgy meg emberileg ellenszenves/rühellt nőt simán meg tudnék bszni, ha nekem izgató a teste. (És az is lehet, hogy ha megtörténne, már nem is lenne olyan ellenszenves.) De mi, férfiak máshogy működünk, nekünk nem kell érzelem a szexhez, sőt, az esetek többségében mi még nem vagyunk szerelmesek, amikor lefekszünk valakivel, az érzelmek utána kezdenek kialakulni. A nők meg általában érzelem nélkül nem dugnak, tehát akivel odáig jutnak, hogy szexelnek, ahhoz már érzelmileg/intellektuálisan is vonzódnak (legyen az bár az első randi/vacsora tapasztalatai birtokában).
2021. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalabb koromban simán felállt olyan lányokra is, akikkel az utcán nem mutatkoztam volna. Egy haverom fogalmazta ezt meg találóan: moslékkal is lehet tüzet oltani.

Magyarul szexre szinte bárki megteszi.

Ez volt fiatalon, amikor nem a lányra állt fel a szerszám, hanem a hormonok állították fel naponta többször.

2021. jún. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nekem nem állna fel.
2021. jún. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!