Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mit szólnátok hozzá, ha a férjetek szexuális vonatkozású vicceket lőne a sógornőnkhöz?

Figyelt kérdés

Konkrét szitu:


Bátyám barátnője ráállt a mérlegre, de az nem akarta, hogy mi megtudjuk hány kg. Szóval félreállt, úgy mérekezett. Férjem pedig odaszólt neki, hogy vigyázzon mert elmenti a számokat és képeket készít alulról a popójáról.


Szerintetek ez elfogadható poén??


28/N



2021. jún. 2. 18:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem az, nem közeledett szexuálisan hozzá. Csak egy poén

21f

2021. jún. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
sógornőtökhöz*
2021. jún. 2. 19:00
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nekem fér bele egy ilyen "poén"
2021. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nőket kérdeztem elsősorban
2021. jún. 2. 19:01
 5/18 A kérdező kommentje:
Mit szólnátok hozzá csajok?
2021. jún. 2. 19:02
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Csak egy poén, semmit, amíg okot nem ad rá.
2021. jún. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

Ez szimplán egy bunkó beszólás volt... úgy is mondhatni elszólás... benne van a pakliban hogy bár nem pont a sogórnődet (a bátyja csaját) kívánja de biz' elég sűrűn a szex körül pörög a férjed agya. Inkább azon gondolkoznék miért is van ez így? Rendben van köztetek otthon minden az ágyban? Ugyanolyan sűrű a szex mint eddig volt, semmi ellaposodás?

Tudod mi kell a megcsaláshoz? Szándék és lehetőség. Ha az első megvan, akkor előbb-utóbb hozhatja az élet az utóbbit is.

2021. jún. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
ha nekem a szex körül forog az agyam, akkor legközelebb én is a férjem bátyjának vagy vmelyik férfi rokonának tegyek szexuális utalgatásokat? ezek szerint ez elfogadható
2021. jún. 2. 19:17
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

#8 ha a kapcsolatotok jó akkor mond el ez téged zavar - ha megértő akkor elfogadja és bocsánat kér tőled. Ha a kapcsolatotok nem jó akkor csak egy újabb alkalom a vitára...

Szóval a lényeget értsd meg belőle... az OKOT keresd, meg azt hogy a kiváltó ok ellen mit tudsz tenni - TE saját magad. Számon kérő veszekedéssel lehet megelőződ hogy a jelenlétedben pikáns megjegyzéseket tegyen másokra, de a gondolat attól még nem szűnik meg.

2021. jún. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 mantis religiosa ***** válasza:
Ez csak egy volt, miket szokott még mondani?
2021. jún. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!