Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lana Rhoades gyermeket vár,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lana Rhoades gyermeket vár, szerintetek milyen lesz a gyerek élete?

Figyelt kérdés
A gyereknek nem fog traumát okozni, hogy az édesanyjáról temérdek szexvideó,kép stb van fent? Na meg az osztálytársai is ezzel fogják szekálni.

2021. jún. 3. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Ő bajuk.
2021. jún. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg direkt úgy fogják nevelni mintha ez teljesen oké lenne, így süllyedünk az állatok szintjére.
2021. jún. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pénzre nem lesz gondja a gyereknek de itt inkább az lelki oldalába rossz belegondolni hogy rájössz hogy ki az anyád meg belebotlasz a neten a szexvideóiba
2021. jún. 3. 14:21
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Valószínű hogy szét fogják szivatni az iskolában. És nagyon fura lesz ha valaha is büszke lesz az anyukájára, lehet kicsit megutálja és nem fogja tisztelni.
2021. jún. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Ennyire erős szülői mintának nagyon nehéz ellenállni. Ugyanez van a sima színművész/táncművész szülők esetében is. Ezeket a szakmákat csak akkor tudod jól csinálni, ha az egész életed erről szól. Ezért a gyerek is csak ezt látja és vagy őt is beszippantja ez a világ vagy mint valami fertőző betegséget messziről elkerüli és emiatt állandó konfliktusa lesz a szülőkkel. Középút nincs az ilyen gyerekek számára.
2021. jún. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
1-es vagyok, mire fel ez a nagy lepontozás? A többi kommentelő egyébként leírta a lényeget, hogy a későbbiekben majd milyen problémák lehetnek.
2021. jún. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem pont úgy fog felnőni, mint más celebek gyerekei. Kim Kardashian is azzal lett híres, hogy szexvideó jelent meg róla a neten (aminek kiszivárgását állítólag az anyja intézett el).

Amerikában, nagyvárosokban azért elég elfogadott, hogy egyes gyerekeknek mondjuk sztriptíz táncos az anyjuk, más gyerekeknek börtönben van az apjuk. A elég sok pénze van valakinek, akkor magániskolába járathatja a gyerekét, ahol 25ezer dollár a féléves tandíj, ott eléggé szigorúan veszik a bullying-ot, elképzelhetetlen, hogy a gyerekek egymást a szüleik foglalkozása miatt szeklják.

2021. jún. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#6, mert nem az ő bajuk, hanem pont, hogy a gyerekéé.
2021. jún. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

7

Kardashian ugyan arról lett híres, de sokan már nem erre gondolnak, ha meghallják a nevét.

És szerintem egy magániskolába nem vennék fel. Vagy nem akármelyikbe.

Hiába a pénz, a többi pénzes szülő nem akarja majd ott látni,és ezt a vezetőség is tudja.

Szerintem ha van eszük, pszichológust fogadnak, és folyamatosan konzultálnak vele, aztán járatják is a gyereket.

Nem lehet tudni hogy fogja bírni.

2021. jún. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem ilyeneket csinált volna anyám kamera előtt, mint amiket az a rbanc, sosem állnék vele szóba. Abszolút elítélem és nem tetszik, hogy az ilyenekről még sztárt csinálnak és elfogadják őket.
2021. okt. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!