Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti a szüzességetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti a szüzességetek elvesztése előtt hogyan elégítettétek ki magatokat?

Figyelt kérdés
Azért teszem fel a kérdést, mert én még szűz vagyok és eddig kizárólag csikló orgazmusom volt, ujjal simogattam magam stb. Viszont kíváncsi vagyok és lassan kezd kicsit egyhangúvá válni a dolog, de akárhányszor próbáltam például megujjazni magam mindig olyan furcsa, természetellenes érzés volt és igazából nem esett annyira jól mint azt várnám. Valahol úgy érzem, hogy (ez most így hülyén hangzik, bocs) ez majd a férfi dolga lesz és nem magamnak kellene ezt csinálni. Holott valószínűleg az csak jobb, ha az ember minél inkább ismeri a saját testét mire eljut az első alkalomig. Szóval kettős érzések vannak bennem ezzel kapcsolatban. Kíváncsi vagyok, hogy ti mit gondoltok erről és nektek milyen tapasztalatotok van.
2021. jún. 3. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csiklót izgattam főként, néha ujjaztam magam.
2021. jún. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Dildóval csináltam meg vibrivel. Ujjal nekem sem jó, túl kicsi.
2021. jún. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csiklomat izgattam es dildot hasznaltam.
2021. jún. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csiklomat izgattam,ujjazás és dildót használtam.
2021. jún. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ujjal, néha kerestem egy hosszúkás segédeszközt, amit lemostam. Akkor meg nem mértem vibrit venni.
2021. jún. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Párnával, matrac sarkával izgattam a csiklómat (így fedeztem fel a masztit 14 évesen, és máig ez a kedvencem); plusz mellbimbó izgatása közben, az sokat tud dobni.


Vannak, akik zuhannyal, vízsugárral szeretik, ez nekem nem jött be.

2021. jún. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Párnán lovagoltam
2021. jún. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Csikló izgatással. Miután elvesztettem, azután sem ujjaztam magam, nekem se esik jól, csak ha a partnerem csinálja, szóval ezzel nem vagy egyedül. De írták itt a párnát, vízsugarat, ezek is lehetőségek, bár nekem ezek se jöttek be. Esetleg egy kifejezetten csiklóra kitalált vibrátort tudok elképzelni esetedben.
2021. jún. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Csiklóizgatással. Próbáltam vibrátort és ujjazást is, nem jött be. Magamnak nem szoktam azóta se ilyesmit, ha nagy ritkán maszti van, akkor is csak csikló. Egyébként könnyen elmegyek hüvelyben, de kell hozzá férfi.
2021. jún. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csilkóizgatás, pronó. Aztán jött a barátom, és átvette a feladatot. :) Azóta már lefrküdtünk mégis van, hogy elkapjuk egymát egy gyors kis orgazmusra.

2 éve feküdtünk le és izgatás nélkül nekem szex közben még nem volt orgazmusom, de utána mindig "megcsinál".

2021. jún. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!