Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Együttlétek után, tünetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttlétek után, tünetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Férjemmel amikor szexelünk, rá pár napra nekem erős, sárgás folyásom lesz, pár nap alatt elmúlik kezelés nélkül. Előfordul viszketés is, de mire orvoshoz kapok időpontot, elmúlik. Azt szeretném kérdezni, hogy ez mi lehet? Volt már valaki így? Arra gondoltam, hogy lehet megcsal, és ez valami fertőzés? Orvosnak ezt nem mertem elmondani, hogy megcsalásra gyanakszom, ő csak mosakodó krémet ajánlott, meg probiotikus irrigálást. Egyébként más jel nincs, hogy férjem megcsal, mindig az együttlétek után jelentkeznek csak nálam tünetek.

Van erre vizsgálat, hogy kiderüljön, szexuális fertőzést kapok e tőle?


2021. jún. 3. 14:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy spirállal védekezünk, tehát nincs óvszer, sem síkosító, semmi eszköz.
2021. jún. 3. 14:44
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp érdemes az orvosoddal beszélgetni, még ha nem csal meg a férjed, akkor is. Nem fogja elmondani másnak, de ha valamiféle fertőzés, jobb minél előbb tisztában lenni vele. Ő azért van, hogy segítsen!
2021. jún. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezt értem. Megfelelő kezelést is kaptam. Igazából csak azt szeretném megtudni, hogy meg lehet e állapítani, hogy szexuális úton terjedő valami (pár napos fertőzés)?
2021. jún. 3. 14:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok

Nem igazán voltam ilyenen, de ha vesznek kenetet, akkor gondolom ki lehet mutatni.

2021. jún. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Remélem ír valaki, aki volt ilyen cipőben, és tudna pontos információt adni.

Köszönöm neked is, hogy válaszoltál!

2021. jún. 3. 15:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok minden lehet. Nem akarom rögtön a legrosszabbat felvázolni, de amikor szerető voltam és benyeltem egy fertőzést valahonnan, akkor utána a pasi felesége is elkapta.
2021. jún. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:) köszönöm
2021. jún. 3. 18:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!