Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiaknak miért kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért kell minden áron elélvezniük a szex végén?

Figyelt kérdés
Mi nők is el tudjuk viselni, ha egy aktus során orgazmus nélkül maradunk, akkor miért kell, hogy a szex mindenképp a férfi orgazmusával érjen véget?

2021. jún. 3. 21:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
57%
Miért ne?
2021. jún. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mert néha tök hangulatromboló tud lenni hogy mindenképp be kell fejezni a dolgokat
2021. jún. 3. 21:26
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Én a nőt sem hagynám orgazmus nélkül
2021. jún. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
37%

Jó kérdés! Én most vagyok úgy hogy néha azt mondom, jó, elmentél, nekem most nem fontos.

De már 60+-os vagyok! Egyébként lehet hogy a nők miatt, hogy ne higgyék hogy nem kívánom őket annyira hogy el menjek. Tény hogy ma már tudok önzetlenül viszonzatlanul nyalni! :)

2021. jún. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen hülye kérdést...
2021. jún. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
57%
Mert a nők aktus alatt (feltéve hogy normális partnerük van) tízszer több szexuális stimulációhoz jutnak orgazmus nélkül is mint a férfiak, nekünk ennyi jitott, hadd élvezzük már ki :p
2021. jún. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
55%
Változó..Én nalam pl.a női orgazmus a cél..Nyalás fétisem is van..Ha 2-3x elment akkor megyek én is max .el..33F
2021. jún. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Mert felteszi az i-re a pontot, a tejszínhab a süti tetején. Attól még a süti többi része is számít. Ha nem jutsz csúcsra szex közben akkor két dolgot tehetsz. Az egyik hogy elengeded magad és nem görcsölsz rá, a másik hogy értelmes, normális, figyelmes pasit választasz akinek fontos hogy te is jól érezd magad nem csak az hogy reszeljen és eldurranjon.
2021. jún. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%

Ne haragudj, de ez a "mi nők" általánosítás eléggé erős.

Én nem bírom ki. Ha a pasi nem lenne képes rá, megoldanam magam. Eléggé korlátolt sexualis kultúrával rendelkezhetsz, ha úgy nyilatkozol róla.

2021. jún. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
Mert "üríteni" kell, baromi frusztráló, ha hosszabb izgatás után ez nem törtenik meg. Meg amúgy is, miért fogsz neki, ha nincs kedved befejezni.
2021. jún. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!