Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, melyik pasi tetszik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik pasi tetszik a legjobban ezek közül?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


6. [link]


7. [link]


8. [link]


9. [link]


10. [link]


2021. jún. 4. 08:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
20%

10, 🤦🏻‍♂️. Most komolyan le kell írnom, hogy létezik olyan hogy esztétika és szépség ideál... ami alapján szexuális vonzalomtól függetlenül is meg tudom ítélni, hogy egy férfi vonzó-e vagy sem.

Ahogy te is meg tudod ítélni ezt egy másik nőről.

Sőt, ezt pontosan tudod te is, ez csak egy középiskolás szintű poén akart lenni.


Nem kötöttem igazán bele. Ha bele akarnék kötni az nem ilyen lenne.

2021. jún. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Itt viszont azt kerdezte a kerdezo, hogy melyik tetszik nekunk. Ergo melyiket talaljuk vonzonak. Szexualitas kategoria.

Hat en egy ilyen pasit nem tartok vonzanak, semmi emberi nincs benne.

Elter az atlag idealtol az izlesem. Ez van.

2021. jún. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

A képen látható férfiak elvileg a mai férfiideált testesítenék meg.


Legalábbis a média szerint biztosan. De akkor lehet mégsem ez a valóság, és valójában mégsem ezek a férfi ideálok?

2021. jún. 4. 12:59
 14/25 anonim ***** válasza:
53%

12, Na jó... akkor belekötök.

Szerintem a kérdés kifejezetten külsőre vontakozik és nem a hozzájuk fűződő viszonyról.

Képzeld el ezt a 10 pasit sorba állítva egymás mellett és 11.nek a párodat, úgy hogy nem ismered őket egyáltalán! Kin akadna meg a szemed?

Képzeld el a ezeket a pasikat úgy hogy nem egy óriás plakátról néznek le rád, hanem megszólítanak egy kvzóban például, tehát megteremtődik az emberi kontextus.


Nagyon szép, hogy szereted a párodat és ezért nem is akartam belekötni, de vicces hogy az érzelmi elfogultságodat te ízlésnek adod el ebben a helyzetben.

Leszólod ezeket a pasikat, hogy üresek a képeken. Nem ők az üresek, hanem ezekhez a marketing fotókhoz nem fűz téged semmilyen személyes benyomás, de attól ezek még ugyanolyan emberek, mint a 175 magas szőrös pasid.

Nem a párod a legjobb férfija és te sem vagy a világ legjobb nője, még számára sem. Ez csak egy giccses hazugság a szerelem nevében, mert ezt akarjátok hallani.

Különben ha nem ezt akkor mégis mit mondanátok egymásnak? Hát szivem, nem te vagy a legszebb, de ha már itt vagy, akkor veled vagyok?! Na nem! Azt már nem. Ezt senki nem akarja hallani.

2021. jún. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
13, De igen ezek.
2021. jún. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
59%

Nos, nem, nem akadna meg ezeken a ferfiakon a szemem, mert ki nem allhatom a szortelen/ reszben szortelenitett pasikat. A kidolgozott test sem tetszik. Talan ha ferfiasabb szorzettel es egy kicsit kevesebb izomzattal rendelkeznenek mar elkacsintgatnek felejuk. Azt sem tudjuk, hogy ok milyen magasak.

Szamomra az idealis ferfi kulso: szoros, magas, kicsit maci-kicsit izmos. A magassagot leszamitva mind megvan a paromban, de ezt kompenzalja massal. Mindegy nem is errol van szo.

Hanem arrol, hogy nekem sajnos ha megszakadsz is sem a fentebb linkelt ferfiak lesznek az idealjaim.

Palvin Barbi is biztos rengeteg ferfi szamara vonzo, de 100%, hogy van olyan pasi aki egy husis, vagy epp csontkollekcio not mondana helyette. Ez a jo, hogy mas az izlesunk.

2021. jún. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
48%

16, Nyilván van olyan fétises férfi, akinek közelebb áll egy másmilyen lány az ideáljához mint Palvin Barbi.


Mégis, ha itt feltenném a kérdést, hogy Palvin Barbi vagy x-y szomszéd lány, hozzáillő szomszéd lányos testtel garantálom, hogy nagyobb arányban a szomszéd lányra szavaznának.

De nem azért mert a szomszéd lány az új szépség ideál, csak az emberek többsége közelebb érezné magához a hibás szomszéd lányt, mint egy hibátlan testű Palvin Barbit.

Palvin Barbira csak vágyakozni akarnak, kiverni rá titokban, de valójában elképzelni magukat vele soha nem tudnák, ahogy te sem tudod magad elképzelni egy hibátlan modell testű fiúval, mert kevésnek érzed magad hozzá. És nem akarsz egy olyan helyzetbe kerülni, ahol minden pillanatban amikor ránézel az arra emlékeztet, hogy milyen csúnya is vagy hozzá képest.

2021. jún. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

17, eléggé tévedsz:)

Ha valakinek nem a netes ideál a zsánere már fétises? Nem tudom mennyire élhetsz a való világban és mennyire a neten/média által sugárzott ‘elképzelésben’.

Valóban nem vagyok tökéletes külsőre, de nem is a külső a lényeg. (Bár a csúnya azért eléggé erős kifejezés rám)

Semmi komplexus nincs a háttérben. Még 1x leírom: NEM AZ ILYEN PASIK JÖNNEK BE.

Többet asszem nem szólok hozzá. Vagy elfogadod, hogy az emberek különbözőek és mindenkinek más tetszik vagy pampogsz itt magadban ;)

2021. jún. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Hat ugy igazan egyik se.


Vagy tul kigyurtak, vagy tul szortelen, vagy tul Ken.


Nekem a szoros, borostas/szakallas guy next door tipus az esetem. 27

2021. jún. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Kedves #16, #18


Egyszerűen arról van szó, hogy gondolom ilyen pasijaid voltak, és a hozzá hasonló pasikat "szoktad" meg, egyszerűen ezért nekem az az ideál. Nincs ebben semmi különös. Ha a képen látható pasik udvaroltak volna neked, talán most azokat részesítenéd előnyben az olyan pasikkal szemben, mint a férjed.


Anyámnak régebben mindig mackós alkatú, szőrős pasijai voltak, most összejött egy sportos izmos pasival, és azt mondta, hogy jobban szereti már ezt, pedig ő előtte a mackós testalkatot részesítette előnyben, de most már nem. Tehát alapvetően az ízlés változik, de még mennyire. Most nekem olyan lány tetszik nagyon, akire sok évig fel sem figyeltem, csak egy munkahelyen dolgozunk, de sosem beszéltünk. És mégis most tetszik.

2021. jún. 4. 22:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!