Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak 23-25 körüliek akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak 23-25 körüliek akik még sosem voltak kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok sajnos. Tudtok valami biztatót erre mondani?
2021. jún. 4. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok
2021. jún. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerencse is kell ahhoz, hogy az ember megtalálja a párját. Eddig nekem sem form hosszú távú kapcsolatom.
2021. jún. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztatót mondok, sőt pont ellenkezőleg. Ha csak picsogsz, önsajnáltatod magad akkor ez újabb 25 évig is így marad. Szóval bro' mit teszel ellene hogy ez megváltozzon?
2021. jún. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen. Nő vagyok. Még egész csinos is. Normális is vagyok, nincsenek lelki defektjeim. Szóval semmi oka nem volt látszólag, hogy nem volt senkim. Harminc felett lett az első kapcsolatom (nem volt igényem, plátói szerelem,stb. miatt). Mikor igazán akartam, és tettem is érte, fél éven belül lett, azóta is együtt vagyunk. Nem kell biztatót mondani, a 3.nak igaza van. Tenni kell érte. Tapasztalat.
2021. jún. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Itt vagyok, majdnem 25 évesen. Nekem is hasonló okok miatt, mint az előző hozzászólónak. Plátói szerelmek voltak, esélytelen próbálkozások, mindkét irányból visszautasítások, amikor egyetem mellett dolgoztam időm sem volt ismerkedni, most meg nincs hol. Az internetes ismerkedésre nem állok készen, volt már csalódásom ezzel kapcsolatban. De én hiszek benne, hogy teszek a lehetőségért, ha készen állok.
2021. jún. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!