Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lehetett ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehetett ez?

Figyelt kérdés

Fél évig volt férfiként nővel szexkapcsolatom.1 héten egyszer találkoztunk.De volt hogy 2 hetente egyszer,és volt hogy egy héten 2szer.Tehát átlagba heti egy.Ilyenkor együtt töltöttünk 3-4 órát.Viszont 1 kezemen megtudnám számolni hányszor szexeltünk konkrétan.Valahogy úgy volt mindig hogy mindketten beértük az előjátékkal,orálisan játszadoztunk egymással és így is juttattuk egymást a csúcsra.Mellette sokat beszélgettünk.Jól éreztük magunkat egymás társaságában.De valamiért én neméreztem késztetést vele a szexre.És érezhetően ő se hozta fel soha.Így észrevétlenül teltek a hetek,és a találkozások.Valahogy csak ennyiben is megtaláltuk egymásban a kielégülést.De mégis fura.Vagy nem volt meg teljesen a vonzalom? De akkor miért tartott fél évig?

Volt valakinek hasonló tapasztalata?



2021. jún. 4. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen szexkapcsolatot nekem elég is lenne. Még mielőtt bárki is rám írna,férfi vagyok.
2021. jún. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Olyanok voltatok egymásnak mint citrompótló a teában - pótlékok. Szimpatikus voltál neki (különben nem jutottál volna el vele az ágyig), de annyira nem hogy szorosabban kötődjön, egyfajta "amíg nincs jobb".

Egyébként meg vannak nők akik tökéletesen elvannak orállal is dugás nélkül - ennek meg ezernyi oka lehet.

2021. jún. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De örülnék egy ilyen szexkapcsolatnak... 🤪

Engem is teljesen kielégítene a kölcsönös orális és manuális csúcsrajuttatás, többre tartom, mint a közösülést (bár azzal sincs semmi bajom).

F

2021. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!