Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40-60 év közötti nők? Szexelné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-60 év közötti nők? Szexelnétek egy 30 éves férfival?

Figyelt kérdés
2021. jún. 4. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Én fordítva tenném fel a kérdést! F
2021. jún. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megvolt.
2021. jún. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A többség nem, amelyik meg igen az nem innen fog keresni. Nézz le a retropolisba, vagy ha a többesek nem tántorítanak el akkor meg egy swingerbe. Szívesen :)
2021. jún. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 43 vagyok
2021. jún. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Én most 25 vagyok, de két éve kb szexeltem egy 82 éves nővel.
2021. jún. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5. Milyen volt az öreg pina?
2021. jún. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6: Hát azt nem mondanám hogy fogható a fiatal puncihoz. De nem volt rossz. Nagyon kanos voltam, és nagyon be voltam indulva rá. Borzasztó öreg volt, de nem az a tipik fejkendős, otthonkás öregasszony, göndör hajjal. Olyan városi vénasszony típus. Jól öltözött. Borzasztó sovány volt, a ráncból konkrétan ki se látszott, kis melle volt az is lógott. Plusz olyan kölnis de öregasszonyos szagú volt. Smárolni is fura volt vele, de jó is. Nyelvezett is a vénlány. Minden ellenére akkor nagyon kellett. Na azért nem volt túl aktív a dologban. Nem csoda, a kora miatt. Az akció nagy részét én nyomtam. Arra gondoltam néha közben, hogy még eltörik valamilye... Lába karja csípője. De nem bírtam leállni. Keményen dugtam!? Nem mindig tudtam, hogy a csontjai fájnak vagy ennyire élvezi, de nem érdekelt. Talán asszem még el is élvezett. Pár percig az anált is engedte, féltem ezt utólag megbánom, de szerencsére nem. Meg attól is féltem kicsit, hogy itt hal meg, végülis... A korban jócskán benne volt... A pinája egyébként szintén fura volt. Kicsit úgy tűnt mintha lógna, de lehet mert szőrös volt neki. Oké, messze van egy fiatal, feszes cicától, de mégis isteni volt. Hmm... Szép emlékek. 🤪
2021. jún. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Amúgy valszeg az anált azërt engedte mert nagyon kifulladt, szal megszólalni is alig bírt, vagy annyira bele volt mélyülve a szexbe.
2021. jún. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!