Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy működik ez a sugardaddy? ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működik ez a sugardaddy? Neten keresztül is számít, találka előtt?

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi lennék rá, hogyan van, nyugodtan írja le privátban aki tudja és szeretné.

2021. jún. 4. 23:34
A kérdező szavazást indított:
Csak személyesen
Mindenhogy
Találkozás előtt sehogy
12 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Feltennéd újra a kérdést értelmesen?:D nem igazán lehet érteni
2021. jún. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

1-es

Ha pl neten keresztül megismerek valakit aki lenne a daddym, nekem kötelességem lenne képet küldeni mielőtt találkozom vele?

2021. jún. 4. 23:55
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
#2 nem kötelező, de te találkoznàl olyannal, aki nem tudod hogy néz ki?
2021. jún. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

4-es

Én sosem néztem a külsőt. Elég ha őszintén tudom hány éves az illető

2021. jún. 5. 00:09
 5/17 A kérdező kommentje:

3-as

Te meg máskor hagyd meg a véleményed magadnak. Nem tudod miért van erre szükségem.

2021. jún. 5. 00:15
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez egy érdekes hozzáállás:D de elképzelhető, hogy találsz olyat, akinek nem kell kép. De ha sugar kapcsolatról van szó, akkor ne feledd, itt a nőnek a pénz, a férfinak a külső fontos. Tehát neki kelleni fog valamiféle kép, ami alapján eldönti, szeretne e veled találkozni
2021. jún. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

7-es

Tisztában vagyok vele, de nem értem miért pont full ruha nélküli, arccal együtt. Kicsit érdekes volt ez a kérés

2021. jún. 5. 00:17
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Oké. Tehát pucér képet a 21. században NEM küldünk. Se barátnak, se szeretőnek, de idegennek meg pláne. Sőt, pucér kép telefonnal eleve nem is készül, olyan meg különösen nem, amin arc is van.


Egyébként igen, én is szeretek pucér képet kapni. Vagyis szeretnék. De ez annyira kockázatos dolog, hogy én nem mennék bele, és ha én nem mennék bele, hogy várnám el mástól, hogy belemenjen.


Én azt gondolom, hogy egy sugar daddy helyzetben, ha az illető ilyet kér még bármiylen anyagi transzfer előtt, az eleve nem tisztességes. Kérjen ruhás képet amin nem nagykabátban ülsz. Az oké. De előbb bekérni a pucér képet aztán mondani hogy bocs mégse (miközben a képedre rejszol), na az nincs egyensúlyban.

2021. jún. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

9-es

Pont ezért tettem fel a kérdést. Köszönöm a remek választ, és hogy ilyen szépen kifejtettem!

2021. jún. 5. 00:29
 10/17 A kérdező kommentje:
Kifejtetted* autokorrekt
2021. jún. 5. 00:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!