Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero pasik, mit gondoltok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero pasik, mit gondoltok, ha egy nő sz.pás közben a prosztatátokat is izgatja?

Figyelt kérdés
Szeretitek? Szóljak előtte, hogy mit szólna hozzá, vagy nyugodtam kezdjem neki csinálni?
2021. jún. 5. 12:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Nekem először spontán csináltál,meg lepődtem, de baromira tetszezt 😁
2021. jún. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%

Ha csak a kijárat közelébe ér a kezed olyat csapok rá, hogy eszedbe nem jut még egyszer arrafelé matatni.

Ahogy te elvárod, hogy az ember egyeztessen veled anál előtt, úgy tedd meg te is. Különben esetleg valaki nagyon orrba talál verni...

Az, hogy egyszer dolgod volt egy látens homoszexuálissal, aki élvezte, nem jelenti azt, hogy minden heteroszexuális örülne neki...

És előre jelzem annak a pár langyinak, aki szerint ez normális, hogy nem. Nem az.

2021. jún. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Baratnom nekem is spontan csinalta es nagyon tetszett. Azota rendszeresen csinaljuk. Szerintem fontos hogy tudd mennyire nyitott a baratod.
2021. jún. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Semmi köze a homoszexualitásnak ahhoz, hogy egy pasi szereti ezt vagy sem, olvass egy kis szakirodalmat. Egyébként én szeretem nőként, ha kérés nélkül ott is kényeztetve vagyok, nyalásnál ott is kinyal, ujjaz kutyapózban.
2021. jún. 5. 12:59
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon jó volt kérés nélkül csinálta és tetszett!
2021. jún. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%

NEM

21f

2021. jún. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Odateszed a kis ujjacskádat a hátsójához és ha feszeng, azt mondja nem akkor nem akarja, ha meg hagyja akkor csináld, ennyike. Bár célszerűbb lenne megkérdezned tőle mert van aki szereti, más meg utálja. Fordított helyzetben sem csak hirtelen szokás ráspriccelni a lány arcára, szájába, vagy elkezdeni análozni hanem megkérdezzük előtte ugyebár.
2021. jún. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%

"Semmi köze a homoszexualitásnak ahhoz, hogy egy pasi szereti ezt vagy sem"

Hát persze, hogy nem. Főleg azok hangoztatják ezt, akik szégyellik, hogy a saját nemükhöz vonzódnak.

Neked viszont jó lenne tudomásul venni, hogy van, akinek ez tabu, aki visszataszítónak tartja a gondolatot is. Ezért - saját érdekedben is - jobban jársz, ha előre tisztázod.

Persze lehet lepontozni, meg lehet kardoskodni amellett, hogy normális meg tipikus heteroszexuális viselkedés, ettől még a tények nem változnak: van, aki ütni fog, ha megleped.

2021. jún. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Az én párom is szereti/szeretné, de nekem nem igazán pálya csinálni neki.
2021. jún. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
35%
Nekem vmiért több nő is magától nekiállt nyalni ott és kipuhatolták szabad-e ujjal. Szabad, szeretem. Ügyesek voltak.
2021. jún. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!