Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nimfómániás nőként lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nimfómániás nőként lehet kapcsolatot találni vagy inkább kezeltessem magam?

Figyelt kérdés
Nem ismerkedés jellegű a kérdésem
2021. jún. 6. 15:17
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Hány privátot kaptál?
2021. jún. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Rengeteget. Holott leírtam h nem ismerkedem. Nem azért írtam ki
2021. jún. 7. 00:51
 33/41 anonim ***** válasza:
62%

“ Nimfómániás nőként lehet kapcsolatot…?”


Akkor miért írtad ki a kérdést, ha nem akarsz kapcsolatot?

2021. jún. 7. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan elvagytok itt tévedve válaszolók. Ha valaki nem akar privátokat, meg kapcsolatot, már nem is írhat ki kérdést? Nem ez az oldal célja, hanem a kérdés és a válaszolgatás rá.
2021. jún. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
17%
Akkor miért érdekli, hogy lehet-e kapcsolata, ha nem akar ismerkedni? :D Kérdezem ismét.
2021. jún. 7. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:

Most mondjam azt általánosítva h minden pasi itt lassan aggszűz, kanos pali aki csak a lyukat keresi itt?


Gondolom jó páran megsértődnének. Én nem vagyok a zsákba macska híve. Itt is ki adhatja magát bárkinek. Alap járaton se vagyok híve az online ismerkedésnek. Jobb szeretem a személyes kommunikációt. Nyilván ezzel a saját magam dolgát nehezítem meg de ez van. És szerintem jogomban áll eldönteni kivel ismerkedem vagy beszélek. De mikor oda írják üzibe h szia 19cm érdekel? Vagy szűz pasi vagyok így nagy az igényem. Wtf. Nem bocsi

2021. jún. 7. 07:17
 37/41 anonim ***** válasza:
39%
Nyugi, 60 éves korodban már nem fognak rád írni, nem lesz kit visszautasítanod.
2021. jún. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
Kiírta hogy nem ismerkedik, erre a sok kiéhezett h.gyerek ráír. És akkor ti vagytok a férfiak :)
2021. jún. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

A napi 2 szex nem nimfománia... Akkor lennél nimfo, ha nem tudnál sehogy kielégülni és állandóan pörögni akarnál a f...on. :))


Jelenleg az a bajod, hogy rossz a szexuális életed, viszont a hormonok dolgoznak ezerrel. Sajnos csak az fog segíteni, ha találsz olyat, akivel tényleg jó a szex. (Akár nőkkel is kalandozhatsz egy kicsit.)

2021. jún. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
68%

“ Nyugi, 60 éves korodban már nem fognak rád írni, nem lesz kit visszautasítanod.”


Lehet lepontozni, de akkor is igaz :)

2021. jún. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!