Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy házibuli alkalmával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy házibuli alkalmával hogyan kezdeményezzek egy lánynál?

Figyelt kérdés

Meghívtak egy házibuliba, ahol lesz pár nagyon szép lány. Ez lesz az első házibulim, így még nem sok fogalmam van, hogy miként működnek ott a dolgok.

A fő kérdésem: Hogyan tudnék csókolózni az ott lévő lányokkal, ha egyiket sem ismerem túlzottan? Van erre valami taktika? (Alkohol lesz bennük)

Második kérdésem: Osztálytásak között mennyire gyakori a csók (szex) egy házibuliban?

Én 18, a többiek átlagosan 17



2021. jún. 6. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Beszélgess vele, figyelj oda rá, dicsérd, hogy milyen csinos. Vigyázz is rá úgymond, nekem pl jól esik ha buliban egy pasi figyel rám és pl hoz nekem vmit inni (házibuliban ismerosokkel, am bulihelyen vigyázok a piamra :D) kérdezi, hogy jól vagyok-e, de azt nem szeretem amikor azt mondják, hogy ne igyak többet direktbe. Ha ő is vonzónak fog találni akk talán lesz valami, de ne itass le csajokat hogy aztán kihasználhasd őket.
2021. jún. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi házibulin még nem sexeltünk egymással így osztálytárs szinten.

Csók van volt lesz,de nem érzelmi alapon.

Csajok egymással mert az nekünk tetszik. Mi a csajokkal mert jó.


Kell itatni de csak ésszel,nem csacsi részegre,hogy aligálljon a lábán és utana meghúzni. Csak annyira,hogy felszabadultabb legyen. Ez valahol 1üveg pezsi körül van (egyén függő).


És amit az első ír:figyeljrá,dicsérd. Akkor tudja hogy érdekled.

2021. jún. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Eszemben sincs kihasználni őket. Elég visszahúzódó srác vagyok, kis túlzással még akkor is félek lányokhoz érni, ha ők kérik.:D

2021. jún. 6. 20:17
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért első házibulihoz nem fűznék nagy reményeket, talán egy csók benne van. Amúgy nagyon társaság függő a szex. Pl nálunk egyszer sem szexelt senki, smárolások, kis petting volt max, pedig nagyon sok házibuli volt.

20F

2021. jún. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!