Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők akik az első/másod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők akik az első/második randin lefekszetek azzal akivel ismerkedtek. Nem féltek felmenni hozzá/felhívni magatokhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azon gondolkodtam, hogy nőként ez másoknak nem ijesztő? Na nem akarom minden férfiból a baltás gyilkost kinézni, de valahogy mégis félnék egy félidegen férfihez felmenni/beengedni magamhoz. Egyszer volt, hogy a második randin lefeküdtem a partneremmel, de ptt is eleinte paráztam, holott előtte hónapokat beszélgettem vele és nyilván megbíztam abban, hoyg normális férfi egy normális értékrenddel.

Nektek mi a tapasztalatatok?



2021. jún. 7. 01:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A tapasztalat hogy akiben nem bízol / megszólal a vészcsengő a pasival kapcsolatban azzal eleve nem találkozol. Ha meg már személyesen találkozol vele akkor van elég benyomásod róla hogy felnőtt, érett fejjel dönteni tudj.
2021. jún. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon paranoiás vagy. Én férfiként azt mondom hogy ha minimális félelem is van benned, akkor ne feküdj le vele.


Nem lesz jó a szex, ha igényes a pasi (szex terén) ő sem fogja élvezni

2021. jún. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

pontosan, ahogy az első írja


én mondjuk mindig valami forgalmas helyen randizom először, addig is ismerkedünk, aztán eldől a folytatás

2021. jún. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Én csak akkor fekszem le a férfival ha megbízom benne. Ergó ilyenkor is hívom fel. Ha ez megvan az első randim, akkor áldásom rá, de még nem történt ilyen.
2021. jún. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%

Jézus. Senki nem ölne meg vagy erőszakolna meg, ha felmész hozzá. Irreális ez a félelem, ilyesmi nem történik. Az hogy látsz a híradóban két ilyen esetet egy hónapban eltorzítja a valóság érzékelésed.

Tudod mikor volt ez valós kockázat? Amikor az oroszok bejöttek hozzánk. Mióta béke van ez nem reális félelem. Az emberek rendesek manapság és nem történik veled ilyen. A legrosszabb h összeveszel valakivel vagy megbántjátok egymást.

De ha te a 0,001%os kockázat alapján akarod szervezni az életed szíved joga. De akkor ajánlom ne ülj autóba, mert abban jóval hamarabb ölnek meg.

2021. jún. 7. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Sosem lehet tudni milyen elmebeteghez megy fel az ember. Kapásból itt egy eset: társkeresőn beszélgettem egy pasival és azt mondta, hogy innentől amelyik nő felmegy hozzá és nem akar dugni vele a nő, azt mindenképp meg fogja dugni, akár akarja a nő, akár nem.

Nagyon para.

2021. jún. 7. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ne ismerkedj férfiakkal, ha félsz. Inkább hanyagold és úgy rendben leszel, biztonságban.
2021. jún. 7. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
98%
Nem félek. Eddig egyszer volt csak aki nem úgy viselkedett ahogy kell, a töke és a törött keze bánta (6 éves korom óta járok ju jitsura). De ez sem a lakásán volt, aki erőszakos, az mindenhol az lesz.
2021. jún. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan kapcsolat alakul ki akkor lehet, de kicsi rá az esély
2021. jún. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem gondolom magam paranoiásnak, csupán egy többéves kapcsolatot leszamitva nincs tapasztalatom, így a randizásban sem nagyon.

Az 5-ös válaszoló meg milyen orodzokrol beszél te jó ég.

Magyarok közt is épp ugyanannyi a szemét, meg itt az egyik legmagasabb az aránya a parkapcsolaton belüli erőszaknak. Továbbá egy barátnőm személyes tapasztalata az hogy sokadik randin ment fel a csávóhoz, aki se szó se beszéd elkezdte taperolni, majd alig akarta kiengedni a lakásból, szóval vannak fenntartásaim.

2021. jún. 7. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!