Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, arcraélvezés után meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, arcraélvezés után meg szoktátok nézni magatokat a tükörben? Hogy tetszik a látvány? Nektek is izgató vagy ez csak a pasiknak az?

Figyelt kérdés

2021. jún. 7. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

Nem a látvány izgató, hogy az arcomon van a cucc, hanem ahogy elélvez, a spriccelés látványa meg az érzés ahogy az arcomra megy, meg hogy ő is mennyire élvezi.

Maga a sperma meg a spriccelés az izgi, nem pont az hogy az arcomon van. Biztos azért mert nekünk csajoknak nincs ilyenünk, ne tudom :D

2021. jún. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézem meg, letörlöm.
2021. jún. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem szokták megnézni, letörlik, többek között azért is hogy ne menjen szembe mert csípni tudja.
2021. jún. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Az én csajaim letörlik, mert ezt nem ők élvezik, hanem én, ők max azt, hogy elélveztették a férfit.
2021. jún. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nem, mert egyrészt általában lenyalom/letörlöm ha az arcomra élvez, meg az àgy közelében ninxs tükör és szex után eszembe nem jutni felkelni, akkor összebújástájm van. meg a látvány a barátomnak izgató inkább, nekem az izgató benne, hogy látom, mennyire tetszik neki
2021. jún. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam
2021. jún. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából úgy, ahogy az első válaszoló írja. A filmekben is azért nézem meg, mert maga a spriccelés, a pasi kielégülése tetszik, nem az érdekel igazán, hogy a lány arcán hogyan néz majd ki a végeredmény.
2021. jún. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, meg

Egyrészt izgató, mert páromat izgatja

Másrészt pegig izgató, mert olyan megalázó érzés

2021. jún. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, a pasikat izgatja ez....
2022. máj. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!