Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy 35 feletti férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 35 feletti férfi meztelen képet kér a húgomról, aki idén tölti a 10-et, az valószínűleg meg is erőszakolná?

Figyelt kérdés
Egy faluban lakunk az illetővel, társkeresőn ismertem meg, de kezdek félni, mert amikor megtudta hogy van húgom egyből rettentően cukrosbácsiként kezdett el viselkedni

2021. jún. 7. 14:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
8%

Azért nyilvánvaló hogy trollkérdés, és hogy egyértelműen HAZUDIK a kérdező, mert egyébbként mit számítana az életkor.

Van olyan életkor, akinek normális lenne ha egy 10 éves képeket küld magáról ??????????????????????????????????????????????????????????

Melyik az az életkor akinek a kérdező szerint normális lenne a képküldés ???????????????????????????????????????????????????????

Ezért egyértelmű, hogy csak egy szokásos férfigyűlőlő HAZUG provokációról van szó !!!

2022. ápr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Én nem gondolom, hogy ez a férfiakat támadja, inkább a pedofilokat.

Ettől bennem nem változott a férfiakról alkotott alapvetően pozitív kép.

2022. ápr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
37%

Úgyanmár, aki ilyen erőltetett baromságot talál ki, hogy valami állítolagos képkérést nemierőszakkal akar összekeverni, az nyilvánvaló, hogy trolkodik, és a gyűlőletkeltés a célja.

Nevetséges, hogy valaki azt a látszatot akarja kelteni, hogy egy embert valami képen keresztül valamilyen misztikus modon meglehet erőszakolni.

Aki ilyet képzeleg az ELMEBETEG, vagy Trolkodik, vagy elmebetegtroll.

2022. ápr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
És egy év után reagál rá! ? :.....
2022. ápr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Mivel ma ugrott fel, igen. Plusz nem intéztem pár óra alatt, ezért nem is írtam. A 35 feletti mellékes volt
2022. ápr. 16. 22:20
 26/26 anonim ***** válasza:
59%
Az egy pedofil állat ! Fel kell jelenteni, le kell tiltani !
2022. ápr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!