Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csinálnál, hogyha a párod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál, hogyha a párod hónapok óta nem szeretkezne veled?

Figyelt kérdés

Mind a ketten 20 évesek vagyunk. Nagyon sok időt töltünk együtt. Viszont ennek ellenére alig szexelünk. Nekem legalább heti 3-5 alkalom az igényem, de ő jó, ha 1-2 havonta lefekszik velem.

Beszéltünk sokszor erről, azt mondta, hogy változtat ezen. De semmi



2021. jún. 8. 02:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi is ebbe a korosztályba tartozunk és velünk is előfordult régebben rengetegszer, hogy elutasítottam a közeledést.

Próbáljatok beszélgetni róla, ki mit szeret, milyen kompromisszumok vannak. Ha nincs kedve attól még összebújhattok, simogathatjátok egymást. Csak ne eröltesd és ne nyúlj oda, ha nem akarja.

Mi vettünk egy társasjátékot. Ha nagyon nincs "étvágyam", akkor elő szoktuk kapni. Hangulatos, mert borozni kell benne, egymásra hangolódtok és izzó feladatok vannak stb.

Nálam ez akkor fordult elő, amikor rettenetesen szégyenlős voltam, nem voltunk egy hullámhosszon se és nem mertem elmondani a vágyaimat. Az biztos, hogy rengeteg türelemre van szükség. Azóta mar sokkal jobb, csak az kell rajta lendülni.

2021. jún. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Keresnék olyat aki kíván.

Biztosan találnál egy palit aki értékel és kíván.

47f

2022. aug. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!