Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha azt kéri, de..?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha azt kéri, de..?

Figyelt kérdés
Ha azt kéri elegitsd ki szájjal vagy kézzel, szex nincs,.. Attól még meg teszitek neki, nem lenne számotokra rossz hogy csak egyoldalú ez.. Persze nem állandóan van ez, de mégis..!?
2021. jún. 8. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze h meg és nem lenne baj :)
2021. jún. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Kérés nélkül is megteszem
2021. jún. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
A legtöbb nő imád szopni nem kell aggódni.
2021. jún. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, siman. Sot amikor kapcsolatban nekem megvan, akkor egyertelmu volt, hogy mindennap kielegitettem a pasimat.
2021. jún. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az nem mindegy ki kéri! A lányok szeretnek örömet okozni a párjuknak, de vadidegent, vagy akivel nincsenek meg még a kellő érzések nem fognak csak úgy lecummantani.
2021. jún. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha megvan akkor ez van.
2021. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Te sem csajoztál még......
2021. jún. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem egyszer volt, hogy bele álltunk kinyaltam párom, majd ő csak hozzám bújt, és ennyi volt! Láttam éreztem jólesett neki, csak ennyire vágyott, hogy legyen ő önzetlenül kényeztetve, van ilyen! Ő is sokszor megtette ugyan úgy, hogy csak kielégített, és nem volt folytatás ! Ezt nevezik önzetlen öröm szerzésnek!
2021. jún. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze. Van olyan helyzet amikor szívesen megteszem, vagy ha nekem pl nincs kedvem szexelni, vagy olyan helyen vagyunk ahol nem lehet...
2021. jún. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze,megteszem a páromnak.
2021. jún. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!