Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gáz, ha egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha egy olyan pasira gerjedek, aki nem egy adonisz? Mármint a szemén kívül semmi nem tetszik rajta. Viszont sokat fantáziálok róla?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen szoktam látni a férfit, csak látásból ismerjük egymást, de ahogyan rám néz attól végem van. Pedig tőlem jóval magasabb, pocakja és úszógumija is van, esetlen a járása vmennyire, 10 évvel kb idősebb is,kopaszodik is. Szóval nem egy Alain Delon, de vonz szexuálisa.Aztan pl amikor hátulról látom, elég szánalmasnak érzem magam amiatt, hogy kívánom őt.
2021. jún. 8. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

De gáz vagy. Szégyelld magad. És véletlenül se feküdj le vele csak azért mert szeretnél, ez nem így működik. Hiába esne jól neked is és neki is ha dugnátok, nem adhatod oda magad egy ilyen átlagos pasinak mert egy büszke nő vagy és ilyet csak egy szánalmas riherongy csinálna, hogy eleget tesz a szexuális igényeinek.


Ja nem ez irónikus volt.

2021. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez mitől lenne gáz? Mindenkinek lehet kisugárzásaami megfogja a másikat.

48Ffi

2021. jún. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem gaz. Elofordul ilyen mindannyiunkkal :)

Jo a kisugarzasa, szexi, ferfias

2021. jún. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom se szereti a kigyúrt faszikat!

Lehet benne valami, én se vagyok az xD!

2021. jún. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"de ahogyan rám néz attól végem van."

Már hogyne tetszene akkor?

2021. jún. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen lányból miért nincsen több? :)
2021. jún. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 StevenUp ***** válasza:
100%

Leszólítod és rákérdezel. Mivel esetlen így kapna az alkalmon te Megkapod amit akarsz és kiderül hogy a külső mögött egy rendes ember van, vagy annyira csapnivaló hogy nem kívánod többet.

Lényegében mindenki nyer ezen te meg megnyjgodhatsz utána vagy így vagy úgy

2021. jún. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen átérzem a dilemmádat Kérdező. Bennem is van egy, a külső világ által támasztott állandó elvárás. Elsősorban mivel szüleim is folyamatosan a maximumot várták el tőlem, na mindegy nem ez most a lényeg.

A lényeg, hogy kb fél éve alakult egy kapcsolatom egy lánnyal akit szerettem és ő is engem, de ennek ellenére nem akartam összejönni vele mert úgy éreztem hogy nem elég jó külsőre a külvilágom által támasztott elvárásokhoz képest. Azóta elhagyott, mert ő nem szeretett volna csak a szexpartnerem lenni, én meg azóta is azon gondolkozom, hogy össze kellett volna jönnöm vele.

Szóval azt tanácsolom hallgass az érzéseidre és ne foglalkozz mások véleményével

2021. jún. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lennél számára túl bizalom gerjesztő, de ha ezt tudná amit most mondasz róla, az ágyig sem jutnátok el.


Nekem olyan pasi tetszik aki a többségnek nem, de számomra tökéletes tetőtől-talpig, előlről-hátulról és a fél karomat odaadtam volna érte.

2021. jún. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én pasimat a maximalista szüleim először leszóltak (mikor csak képen látták), de azóta megváltozott a véleményük.

A legjobb barátnőm nem érti hogyan tetszhet nekem.

Ráadásul 22 éves szűz volt mikor összejöttünk, mert előttem sosem volt barátnője. (Nem mintha gáz lenne a szüzesség, de a mai világban szinte elvárás elveszteni félig gyerekként)

2021. jún. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!