Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok heterók, volt már hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok heterók, volt már hogy egy barátnőtök vagy egy másik csaj, elkezdett taperólni? (Fenék, mell, punci, comb stb)

Figyelt kérdés
Mi történt, és hogy reagáltatok?

2021. jún. 8. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
A zaklatás az zaklatás akár nő, akár pasi csinálja. Ettől még egy csomó hetero csaj direkt hogy húzza a pasik agyát képes a buliban leállni csókolózni egy másik nővel (nem mind, de vannak ilyenek).
2021. jún. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a fiatal lányok ebből nem csinálnak olyan nagy ügyet.
2021. jún. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Igen és olyan is volt, hogy ezt én csináltam más lánnyal. Nem vettem zokon, ez általában házibulin vagy fesztiválon törtent, ittunk, jól éreztük magunkat. Mondani se kell a pasiknak a nyála csordult ettől:D én hetero vagyok, de vannak olyan lányok, akivel szívesen csinálok ezt azt, mert szexik és élvezem. Pl hármas szexnél is játszottunk a barátnőmmel egy kicsit egymással. Szerintem nincs ebben semmi.

Na persze ha a semmiből random csaj elkezdene fogdosni, akkor elküldeném melegebb éghajlatra. De ha társaságban vagyunk és ott az egyik lány nyitott és kezdeményez, nekem is tetszik, akkor belemegyek a játékba

2021. jún. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Anno tesi előtt az osztálytársnőim néha megfogdosták a cicim,poénra vettük.Én a barátnőimnek néha a seggére vágok rá,nincs benne semmi szexuális töltet.
2021. jún. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
87%

Legelső páromat kezdte el előttem fogdosni az egyik barátnője egy kültéri iszogatás alkalmával, jól láthatóan páromnak tetszett és viszonozta is, de egy "fiatalság-bolondság" mókának betudva egy szájra puszival be is fejezték, szegény lány nagyon zavarban volt, szinte el is felejtette, hogy ott vagyok. Nem tudom mi futhatott le benne, teljesen spontán volt a reakciója.


Pár nappal később a kezdeményező lány írt neki, hogy nem szeretnénk-e vele kipróbálni az édeshármast. Párom zavarba volt, én még inkább és én mondtam ki a nemet. Többre tartottam a kapcsolatunk. Fél évvel később szakítottunk. Jó hülye voltam.. :)


26F

2021. jún. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
3-as hasonló cipőben járok fiúként. Hetero vagyok, de ha egy kifejezetten helyes fiú mozdul rám akkor nem ritka hogy szex lesz a vége
2021. jún. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
#6 Van egy hírem: Nem vagy hetero.
2021. jún. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Igen,persze engedtem neki 42N
2021. júl. 4. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Igen egy kolleganőm. Nem esett rosszúl. Meztelenre vetkőztetett az öltözőben. Történt más is.

Utánna fura volt...

2021. nov. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ittasan volt ilyen, de nem lett semmi extra.
2022. máj. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!