Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak pénzért lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak pénzért lehet alkalmi szexre társat találni?

Figyelt kérdés

Nagyon sok fórumot, beszélgetést elolvastam és tapasztalatok szerint alkalmi szexre csakis pénzért lehet találni társat.


Holott sok olyan ember van nő és férfi egyaránt, akik egyedül vannak, vagy kapcsolatban élnek, de megromlott a házasságuk,a szex nullára csökkent.

Ezek az emberek miért nem élnek az internet adta lehetőséggel és tesznek fel hírdetést társkereső oldalakra?

Nem hinném, hogy ne lenne igényük a szexre!?

Bár szerintem leginkább a pasik azok, akik az ilyen kapcsolatra igényt tartanának, a nők meg kevésbé keresik az alkalmi kapcsolatot, amit nem értek, hogy mi lehet az oka?

Pedig semmi kötelezettség, "csak szex és más semmi" 😉



#Alkalmi szex.
2021. jún. 9. 05:13
1 2
 1/16 Istvan485 ***** válasza:
85%
Barátság extrakal van ilyen vagy tamogatas!!!
2021. jún. 9. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez egy burkolt hirdetés, de azért válaszolok.

A nők közül nagyon sokan csak érzelmi alapon szexelnek.


Természetesen van ilyen nő, de jóval kevesebb,mint férfi.

A "csak szex és más semmi" opció kevesebb nőnek felel meg, mint férfinak.


ÉS: a legtöbb szexkapcsolat, szerető az ismerősök közül kerül ki, nem hirdetés útján.

Szeretők jóval az internet előtt is léteztek, ezt ne felejtsük el.

2021. jún. 9. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#2

Meg kell, hogy védjem magam, mert semmilyen burkolt hírdetéstől nincs szó.

Csupán érdeklődés.

Nem állítom azt, hogy én nem kerestem soha olyan nőt,aki ne pénzért szexeljen, de a kérdésem nem hirdetés.


Felnőtt ember vagyok, ha hírdetni vagy keresni szerettem volna, akkor úgy teszem fel a kérdést, de a kérdésem csupán érdeklődés.

2021. jún. 9. 06:14
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Rendben, bocsánat, gyikos berögződés. Gyakran látok itt hirdetést.

(amit a szabályzat egyébként tilt)

2021. jún. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom nőként a sajàt tapasztalatomat.

Sosem volt olyan, hogy csak a szex hiányzott.

Az udvarlás, törődés, szeretet, szerelem, és mellette a szex is.

A “csak szex és más semmi”-vel nem azt kaptam volna soha, amire vágytam.

Meg úgy őszintén:ki akar ürítő tartàly lenni?

Nem tudtak soha meggyőzni a pasik, hogy ez nekem miért jó.

Élvezet?

Az a minimum. Annàl jóval több kell.

Erőfeszítést meg ugye nem akaródzott tenni egyiknek sem.

Tanulsàg:vagy erőfeszítést és időt nem kímélsz, vagy fizetsz, ha férfiként szexelni akarsz.

2021. jún. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Noren1989 ***** válasza:
100%
Én az ellenkező oldalról nyilatkozva: talàlkoztam màr itt is skalpgyűjtő csajszival. Két hónap beszélgetés utàn tali, egy kellemes hétvége és azóta se làttam 😂😅 kiderült, h kéthetente màsik pasival jàtssza ezt a műsort.
2021. jún. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%

Ez butaság. Mi nők is sokan csak alkalmit keresünk vagy ha úgy adja a sors, benne vagyunk ilyesmiben.

Ha neked az ismerkedés ilyen problémát okoz, akkor ott más gondok vannak. Ahogy szinte minden férfi esetében, aki csak pénzért tud szexelni.

Csak gondolj bele hány nőt dugnak meg egy laza péntek vagy szombat este után:D

Mellesleg az is hülyeség, hogy ismerősök közül kerülnek ki a befutók. Sosem választottam még haveromat vagy barátomat szexre..

N

2021. jún. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
A probléma az alapokkal van sokszor.illetve a hölgyekre jellemző módon sokan saját maguk sincsenek tisztában azzal ,hogy mit szeretnének. Ezért a sok vita és félreértés is a szexpartner oldalakon. Nem mellesleg legyünk őszinték,ahol pedig az érzelem megjelenik ott idővel bonyodalom lesz belőle,hiába állítja mindenki ,hogy ezt tudja kezelni. Nem így van idővel jönnek a problémák lelkileg. Plusz rátesz ha a pasinak van otthon valakije. Ettől nem hiszem hogy egy nő ürítő tartály akarna lenni,vagy arra használnák.(persze aki kétnaponta fekszik le valakivel azért az ne csodálkozzon nah..) Én azt mondom elsőnek a fejekben kellene rendet tenni sok embernek, leülni és elgondolkodnia mit is akar.mert akkor keressen egy kapcsolatot,ott is van nemi élet. Aztán ha nem működik szét mennek. Aki pedig tényleg szexelni akar az meg szexeljen és élvezze.
2021. jún. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

Havert, barátot meg alapból nem választanám szeretőnek, még nagyobb bonyodalom.


Tisztelet a kivételnek. Ez kimaradt elnézést.

2021. jún. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Nekem pont most jött össze egy szexkapcsolat. Neten ismertem meg a lányt.
2021. jún. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!