Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen ízű pasit szeretsz szopni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ízű pasit szeretsz szopni?

Figyelt kérdés
Én vanília, puncs 🤤

2021. jún. 9. 06:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Epres
2021. jún. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Gumival még nem szoptam farkat.

De volt egy pasi akinek elképesztően imádtam az izét.

2021. jún. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Mivel a pénisznek nincs íze így a kérdés fura.max a sperma íze változhat, kávé,alkohol , cigaretta hatására. Ez javítható,ananásszal,nekem bevált. Édesebb tőle. Bár káros szenvedély nincs így eddig amúgy sem volt panasz. Maximum ha valami öntet kerül rá vagy ízesített gumi.Bár ennek sincs sokáig íze. De a legtöbb csaj eddig kijelentette ő farkat akar szopni nem egy darab gumit.
2021. jún. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Csoki ízűt. A fekete pasikat szeretem. Még sose csalódtam a teljesítményükben, tudják hogy kell jó elintézni a nőt.
2021. jún. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%

4#

Hat a híreket nezve valóban tudják,hogy kell elintezni a nőket.

2021. jún. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sperma ízre értem
2021. jún. 9. 09:13
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
A pénisznek nincs íze csak a spermának és az előváladéknak, az sós szokott lenni vagy keserű
2021. jún. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
A pénisznek van íze. Eleve a legtöbb magyar férfi nem mossa magat vizelés után, ezért vizeletszagú és ízű a farka. A mosott faroknak is van egy kis íze. A sperma meg még véletlenül se eper vagy vanília ízű.
2021. jún. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%

" Eleve a legtöbb magyar férfi nem mossa magát vizelés után "

Mert a magyar nők mossák? Na azt megnézném :)

2021. jún. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9-es, 8-as vagyok, én magyar nő vagyok és mosom pisi és nagydolog után is. Sajnos a magyar férfiak egyiket se teszik, büdös is az altestük. A fogmosás se erősségük, de az nem tartozik ehhez a kérdéshez.
2021. jún. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!