Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hűséges az akinek allandoan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűséges az akinek allandoan k.félhetnékje van? Kezd irritalni nagyon

Figyelt kérdés

Állandoan szexet akar ha csak osszefutunk is, neki áll stb.


Van nemiéletunk pedig.


Allandoan nyugtalan vagyok mit csinalhat a hátam mogott, mikor nem vagyunk egyutt, miert áll neki folyamat.

Kezdem megutalni már azt is, ha kezdemènyez mert ugy erzem nem is en kellek neki, nem engem az en p.ncim akarja, csak siman csak en vagyok kéznél erre, es csak azert muszajszexbol.


Kezdek ott tartani hogy undorodom a szextol. kenyszer. Es nem szerelembol jon meg spontenaitasbol ahogy kialakul koztunk, hanem ki tudja mitol kitol ilyen.



#pasi, szex
2021. jún. 9. 18:44
1 2
 1/19 Noren1989 ***** válasza:
9%
Biztosan, igen. Am van kapcsolatotok is, vagy csak néha àtjön megdugni?
2021. jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Attól mert magas a libidója, sok szexet igényel még lehet hűséges hozzád.
2021. jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

A legtobb ferfi imad szexelni. Ha tobb napig nem taliztok, sztem normalis, hogy egybol akar, ha lehet.


Inkabb azon morfondirozz, hogy te miert nem elvezed a szexet.

2021. jún. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

kapcaolatban vagxunk. Ilyrn sz.r kapcsolatban igen. Hogy allandoan all neki nem is tudok nyigodt se lenni ha kulon vagyunk.

De ha egyutt vagyunk se mert nem ram áll hanem alapbol ki tudja mitol.


Gyulolet utalat undor erzesek kezdenek kialakulni bennem

2021. jún. 9. 18:55
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Szép kis kapcsolat. Ha úgy ézed hogy csak egy pina vagy neki akkor az úgy is van. Nem csak szexből áll egy kapcsolat.
2021. jún. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

Akkor lép félre ha mást akar megdugni vili? Ettől még szakítanotok kellene, miért maradnál egy olyan kapcsolatban ahol ami a saját megítélésed szerint is sz.r? Különbözik a libidótok felesleges rabolnotok egymás idejét.

Az hogy tele vagy komplexusokkal és akad némi önértékelési zavar is már más lapra tartozik, de azokat ne a mostani pároddal fogod tudni leküzdeni.

2021. jún. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem volt kulonbozo a libidonk. Hanem kioltja belőlem a libidot. Ezzel.
2021. jún. 9. 19:27
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
Más örülne ha ennyi kívánná a párja. Nem igazán értem mi a problémád. Ha neked ez nem jó akkor szakíts, ne sajnáltasd magad.
2021. jún. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem ram áll.


Annyi csak hogy ket szot beszelek vele vagy beulok a kocsiba!!


Ennyi erovel ha barkivel ket szot beszelget...


Marhara irrital a srac :(



Amugy ma szakitottunk meg bekultunk ki azaz nem lett belole szakitas (más dolog miatt)es szoval most megint szakitsak?

2021. jún. 9. 19:31
 10/19 A kérdező kommentje:

"

Annyi csak hogy ket szot beszelek vele vagy beulok a kocsiba!!"

Ennyitol is áll

2021. jún. 9. 19:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!