Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nők!Mit szólnátok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők!Mit szólnátok ha a pasitok engedné a többest pasikkal,és engedné hogy szeretőtök legyen és heti 4-5x nála is aludhatnátok? Vagy nincs szükségetek az engedélyére amúgy is megtennétek, vagy úgy már nem lenne izgalmas,elvesztené a varázsát?

Figyelt kérdés
2021. jún. 10. 09:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ha a pasi jó az ágyban, nincs szükség ilyenekre ;) 13 éve vagyok együtt a férjemmel, 29 éves vagyok 😊
2021. jún. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Engedi, élvezi, én is élvezem
2021. jún. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Akkor szakítanék vele.
2021. jún. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Szakítanék vele. Engem nem vonz a cuckold, és rohadtul zavarna, hogy csakúgy odadobna valakinek.
2021. jún. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Ha heti 4-5x ott alszom egy pasinál, akkor az a pasim.

Nem pedig az, aki "megengedi".

Szerintem te szerető akarsz lenni.

2021. jún. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Azt hogy felejtse el a többest,én nem akarok soha többest.Szóval hiába engedné nem élnék a lehetőséggel.
2021. jún. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyrészt, nem érdekel a többes és soha nem csalnam meg. Másrészt, ha ilyen téren ennyire adakozó elgondolkodnek h vajon miért. Nem e azért mert ő akar valójában ilyen kapcsolatot. Akkor viszont biztos a szakítás.
2021. jún. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Én szeretem ha féltékeny párom mikor valaki mással beszélek. Pont emiatt is érzem hogy szeret és nem adna túl rajtam és nem másnak. Amit írsz, azért szétválna útjaink.
2021. jún. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
Párkapcsolatban ha ezeket megengedné komolyan elgondolkodnék a kapcsolat jövőjén.
2021. jún. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%

Nekem ez tetszene. Alapjáraton sosem értettem a monogamikus kapcsolatok lényegét. Viszont az ,,engedés" helyett a ,,részéről rendben" kifejezést preferálnám mivel nekem aztán nem mondja meg mit enged vagy mit tilt. Én meg majd eldöntöm akarom e és ha igen mikor.

Egyébként monogamikus hetero párkapcsolatban vagyok ennek ellenére

L

2021. jún. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!