Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok ti ezt átéltétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok ti ezt átéltétek már?

Figyelt kérdés

A múltkor láttam egy szexfilmet(igen, és is nézek), és számomra elég izgalmas volt a szituáció. Tehát az történt, hogy a "pár" a zuhany alatt szexelt. Eddig ugye semmi extra, csak ők felöltözve voltak a tus alatt. Háát, eléggé izgalmas volt a látvány számomra.

Tehát a kérdésem annyi lenne, hogy ezt otthon hogyan lehet kivitelezni? Nyilván nem úgy, hogy:"Gyere Drágám, felöltözve akarlak a zuhany alatt.." Tehát, csak úgymond véletlenül behúzni, vagy van aki direkt erre gerjed? Bocsi, a hosszú kérdésért, de nem tudtam érthetőbben leírni. Köszönöm az értelmes válaszokat, ha erre egyáltalán lehet, értelmes választ adni!



#ruha #szex #Zuhany, kád
2021. jún. 10. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha a csaj takarítja a csempét, a pasi meg aközben kezdeményez :D
2021. jún. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt spontán nem tudod megtenni. Teljesen természetes, hogy mielőtt belép a zuhany alá, levetkőzik. Ezért ezt fogja tenni, vagy legalább megpróbálja. Akkor mindenképpen el kell mondanod, hogy te miként képzelted ezt el.
2021. jún. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az első, az szupi ötlet, köszönöm :)
2021. jún. 10. 12:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer ültem a kádban, a párom pedig mellettem teregetett. Megcsúszott, és ruhástul beesett a kádba. Ebből aztán spontán szex lett, igaz, én nem voltam felöltözve.
2021. jún. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez is jó négyes :)
2021. jún. 10. 12:21
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer tusoltam ruhástól - tajrészegen, mert hogy az milyen mókás. Utcai ruhában az a bibi, hogy ott a telefon, pénz, slusszkulcs stb. nálad amit nem akarsz megáztatni. Szóval ezt spontán elég nehéz kivitelezni, főleg mivel az emberek többsége nem akarja hogy a ruhája szétázzon.
2021. jún. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Át. A barátnőm mindig együtt akart fürödni, egymást mosni szereti. De amíg ott áll mellettem meztelenül, hozzámér, a farkamhoz is a fenekével, hasával, én nem bírom ki. Mosom a hátát, közben a punciját simogatom, szépen behelyezem neki, aztán kihúzom, megcsókolgatom, közben simogatom a mellét, punciját, előlről is behelyezem neki, én kicsit guggolok (ő elég alacsony), ő kitárja a lábait picit állva. Végtelen módon meg lehet csinálni, de te eléggé... kezdőnek tűnsz ebben. (Nem mintha baj lenne, csak fura volt az egész nekiindulásod ennek a kérdésnek)
2021. jún. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Bár, mi egymásra voltunk hangolódva. Mi nálunk akkor volt szex, amikor csak akartuk. Nem kellett invitálni, nem kellett semmit sem. Odamentem, levetkőztettem, ő pedig örült, átadta magát. Nem volt sosem kínos semmi sem. Minden reggel szinte azzal kezdődött, hogy hozzádörgöltem magam hátulról, vagy ő, és már annyit mozgattuk a csípőnket, hogy a farkam magától, érintés nélkül becsusszant a puncijába, mert olyan nedves volt. És szexre ébredtünk. Na mindegy, sok ilyen sztorim van még, örökké írhatnám.
2021. jún. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Senior Séf ***** válasza:
100%
Off: A filmek szexjeleneteit, ahol a szereplők ruhástól vannak, még zuhany nélkül is meglehetősen nehéz lenne kivitelezni a valóságban. Az pl. a halálom, amikor a pasi felkapja a csajt, falnak támasztja, az meg a combjaival átöleli, és megy a dugás. A pasin alsógatya, nadrág, a csajon (gondolom) legalább egy bugyi a szoknya alatt, de mit számít?
2021. jún. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az összegyűrődő nadrág, boxer túl nagy távolságot tart, nem praktikus. Egy bugyi, szoknya viszont félrehajtható vagy vékony anyag, abban abszolút megoldható amit írsz. Nyilván másképp mint egy ágyban, de a módját meg lehet találni ha akarjátok. Megfázni viszont könnyű vizes ruhában, még ha akkor nem is érzitek.
2022. dec. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!