Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 9 centis farok még jó vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 centis farok még jó vagy már túl kicsi, lányok?

Figyelt kérdés
Nekem csak ekkora, szűz vagyok, soha nem értem még lányhoz. 24F
2021. jún. 11. 20:27
A kérdező szavazást indított:
kicsi
megfelelő
28 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Nekem alapból rövid hüvelyem van, de ez még nekem is kicsi lenne.
2021. jún. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Jó, mert a bankkártya 8,5cmnél kezdődik
2021. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Remélem ezek a kérdések addig mennek, míg mínuszba át nem csapnak az értékek 😁
2021. jún. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
9 cm?? Szegény:(
2021. jún. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Jaj csajok, most miért nem jön az "attól függ, kihez tartozik" meg "ha szeretem, úgysem a méret számít" illetve a "csak a krvák vannak úgy szétizélve, nekem még a mini tampon is jujdekellemetlen".🙃


40/N

2021. jún. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2 perce írtama 7 cm-es kérdésre, copy...


A 'párzás' lehetséges, legfeljebb az orgazmus nem. Fogadd el, hogy neked kompenzálnod kell, kéz, száj, utána meg azt dugod be, amid van. Pár hete voltam egy férfivel, akinek 6 cm körüli lehetett. Meglepi volt, de csak a második orgazmusom után került le róla a gatya, és akkor már nem volt okom a panaszra. A harmadik már a behatolástól volt... Szóval nincs minden veszve, ügyes légy! ( és az az igazság, hogy ha úgy alakul, legközelebb is lefekszerm vele, a 6 cm nem tart vissza. Fantasztikus orgazmusaim voltak )

2021. jún. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem jonne be egy vonzo randipartnernel, de most van egy srac akibe a kulsejebe teljesen bele cagyok esve. Amolyan rajongas. Ha kiderulne rola hogy kicsi, akkor is kellene mert bele vagyok esve.
2021. jún. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!