Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti azért vesztek fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti azért vesztek fel tangát mert izgató, hogy az ánuszotokon végig megy, vagy mert kényelmes?

Figyelt kérdés

2021. jún. 12. 01:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lyézusommm :(
2021. jún. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Én csak miattad veszem fel:3
2021. jún. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szokásos trollunk.
2021. jún. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15%

Azért veszik fel mert azt hiszik attól jobb fenekük lesz, VAGY cikinek érzik ha átlátszik a bugyi pereme a nadragon. De ha meg nem látszik át (csak idáig el nem jut a női logika -tisztelet a kivételnek- ) akkor meg vélelmezhető, hogy tanga van rajtuk.


Szerintem a tanga igénytelen. A segglyuk izzadtságot hordja a punci felé.

2021. jún. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
De tényleg lányok, valaki megválaszolná a kérdést, hogy miért hordtok táncát?
2021. jún. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Tangát*
2021. jún. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

En többnyire azért hordok tangát, hogy szűk nadrágon ne látszódjon át semmilyen bugyi vonal.. Mert már régen beszóltak érte, szóval szűk nadrág nálam tangával megy csak.

Amúgy nem tudom kérdező miről beszél, én hiába felveszem a tangát, nem szorítom bele a se.glukamba, sőt inkább próbálom úgy megigazgatni, hogy ne nagyon érjen hozzá, mert könnyen átmegy a baci a vaginamba... azt meg nem szeretném. Egyébként én inkább a sima vagy francia bugyira szavazok ha kényelemről van szó... A tanga nem valami kényelmes, csak a fent említett szituációban jól jön.

2021. jún. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Nekem kényelmes a tanga, nem is hordok más fajta bugyit. Ez sokkal jobban áll mint a hagyományos bugyi és nem is látszik át a nadrágon.

Ha jó méretet választ az ember akkor nem ragad bele a fenékbe.

Tudom hogy nagyobb a fertőzésveszély ennél a bugyinal, de sose volt tőle egészségügyi problémám.

2021. jún. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
A 8-as tökéletesen leírta, én is így gondolom. Nekem se volt sose eü. problémám, viszont intim kendőt használok 'nagydolog' után, de ez a tangától független, egyébként is használnék.:)
2021. jún. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Segítek. Azt szeretné tudni a kérdező, hogy van-e lány, akit izgat az érzés, ahogy az a vékony pánt finoman hozzáér a gátjukhoz, és belül a seggvágatukhoz, ánuszukhoz, ahogy jönnek-mennek.
2021. júl. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!