Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők. Van olyan, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők. Van olyan, aki jobban élvezi az anális együttlétet, mint a hüvelyit? Vagy nálam nem stimmel valami. 23n

Figyelt kérdés

Egy ideje jobban izgat az anális sex.

Persze máshogy is élvezem, de ott jobban.

Velem van baj, vagy más nő is van így vele?



2021. jún. 12. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként válaszolva.


Szerintem a lényeg, hogy neked jó, s ha a partnered szereti, akkor minden OK!


Volt egy barátnőm, aki az előjáték, nyalás és dugás után, mint egy "desszertet" kérte, hogy a fenekébe is csináljuk, (olyankor még külön elélvezett) s ha lehet, akkor én is a fenekébe élvezzek, mert........


Milyen érzés, amikor a meleg anyag belövell a posiba?

2021. jún. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Csodás hogy popsiba jobban élvezed egy ritka kincs vagy !! Szerintem 100 nőből ha két ilyen nő lehet sajna!
2021. jún. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt egy barátnőm, ő csak úgy tudott elélvezni ha popsiba csináltuk. jó volt neki mindenhogy, de nem volt orgazmusa soha, csak análisan.
2021. jún. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%

Én meg azt nem értem miért vagytok annyira úgy oda érte:)?! Próbáltam, jó volt, élveztem, de annyira azért nem nyerte el a tetszésem hogy ez legyen a mániám.

Nálam nincs párja a forró és nedves puncinak!

2021. jún. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!