Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Masztizáskor mennyi idő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Masztizáskor mennyi idő alatt értek el orgazmust? Néhány perc normális?

Figyelt kérdés

Igaz még nem vagyok ebben profi, de ha érzem, hogy fel vagyok izgulva, és elkezdtem izgatni a csiklómat, akkor néhány perc kell csak és máris elélvezek. Pedig jó lenne tovább tovább csinálni. Próbàltam már elhúzni is az egészet, de akkor már nem esett jól mert éreztem, hogy jönne az orgazmus. Megduzzadt a csiklóm, és érzékeny lett nagyon. Orgazmus után sem esik már jól hozzáérni.

Nektek hogy van ez?


NŐK VÁLASZAIT VÁROM!!! Saját tapasztalatot.



2021. jún. 12. 10:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon fel vagyok izgulva akkor 2,3 perc elég.De el is tudom húzni 20,30 percig is. Kedv függő.

N

2021. jún. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szintén hangulatfüggő.

Néha öt percen belül csúcsra jutok, mert annyira vágyok rá, néha fél óráig is el tudom húzni. Olyan is van, hogy egyszer elélvezek, várok egy-két percet, amíg kicsit kifújom magam és újrakezdem.

2021. jún. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
5-20perc
2021. jún. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt már 5 perc is és 30-40 perc is, változó.
2021. jún. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hangulat és kedvfüggő. S ha eljutsz a csúcsra pár perc alatt akkor mi van? Az orgazmusnak nincs szabványkönyve hogy x perc alatt kell - mindenkinek ahogy jólesik. Ha el tudsz jutni a csúcsra akkor máris jól csinálod, csak így tovább!
2021. jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Persze nincs semmi ha hamar jön az orgazmus, csak néha jobb lenne még élvezni, ahogy izgatom magam.
2021. jún. 12. 12:34
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt, amikor 2 perc alatt sikerül, de van amikor elnyújtottam nagyon. Persze egy ponton felül már nem bírom.
2021. jún. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én úgy vagyok vele, hogy jön az első, 3-5 perc, majd pár perc múlva folytatom, mert nem feltétlenül az orgazmus a legfontosabb, hanem amíg izgatom magam és még és még, ez az állapot is nagy élmény és élvezet. Aztán majd jön a 2. orgazmus valamikor. Nem mindegy mikor ?
2021. jún. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedv függő.Olyan 3 és 20 perc között.
2021. jún. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nekem tegnap reggel is kb 3 perc volt. Mondjuk én csak akkor masztizok, ha érzem, hogy már fel vagyok izgulva. Csak úgy simán nem kezdek neki. Orgazmus után nagyon érzékeny a csiklóm.

Most fogok masztizni. Meglátom hogy alakul. Megpróbálom orgazmus előtt kicsit abbahagyni, hátha el lehet húzni.

Nagyon köszi a tapasztalatokat. Mindenkinek zöldet nyomtam. :)

2021. jún. 27. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!