Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, kipróbálnátok valaha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kipróbálnátok valaha a dupla behatolást két pasival?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül értem úgy, hogy kifejezetten tervezed, hanem ha véletlenül alakul egy hármas két pasival akkor elméletben lehet, hogy kipróbálnád?

Ja és nem kettő punciban hanem egy punci egy popsi.


2021. jún. 12. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem próbálnám ki sose.
2021. jún. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Igen.
2021. jún. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Soha
2021. jún. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Soha. Egy: nem kell egyszerre csak egy partner, az is a párom nem alkalmi. Kettő: anált sosem fogom engedni, undorító és fájdalmas.
2021. jún. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Bocsi, de mit jelent az, hogy VÉLETLENÜL megdug 2 pasi?:DDD

Elcsúszok egy banánhéjon és ráülök mindkettőre vagy mi?

Melleseg kipróbánám, de meg tudok halni enélkül. Ha úgy alakulna valószínűleg benne lennék, egyszer mindent ki kell próbálni

Mondjuk az megnehezíti a dolgot, hogy én a 3ast szívesebben csinálnám +nővel:D

2021. jún. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Csak a terminológiai kedvéért a dupla behatolás ua. helyre két farok... s nem "véletlenül" szokott kialakulni. A hármasok többségét vagy előre megbeszélik, vagy a hely és az idő adott rá (pl. swignerben), aki spontán ismerkedésnél megy el több pasival annak meg nem az első alkalom.
2021. jún. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha nem haragszotok nem írok több lehetőséget a véletlenre de pl. ha buli után felajánlja két pasi, hogy hazakísérnek és szex lesz.
2021. jún. 12. 21:36
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Látom aki nem akarja soha, azt a nullába pontozzátok. Ez elárul egy értelmi szintet. 4-es voltam akit jól lepontoztatok pedig csak az igazat írom. Nem izgat, hogy a többi kommentelő pasi. :)
2021. jún. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%
Engem nagyon érdekel a hármas szex 2 pasival. Akár punciba is mehetne mindkettő vagy úgyis, hogy egy punciba egy popsiba. :)
2021. jún. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!