Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lábfétises lányok, ha léteztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétises lányok, ha léteztek, nektek mi tetszik, hogy lehet felkelteni a figyelmeteket? Hogy lehet titeket felismerni? Mire vágytok?

Figyelt kérdés

Egy csomó lábfétises fiú van, aki vágyna arra, hogy a majdani barátnőjével akár együtt is megélje ezt a dolgot, úgy, hogy ezt a lány is élvezi (akár még oda-vissza is), és nem csak tolerálja.


Nyilván nem ezen fog múlni egy kapcsolat, de ha esetleg van ilyen "hajlamotok," egy olyan fiú, aki ezt is szívesen megadná nektek, rájöhet bármiből is arra, hogy ez nektek tetszik?


Vagy ez számotokra csak egy kapcsolaton belül lehet vonzó?

Mert mondjuk az ilyen fiúk, csak ha meglátnak egy meztelen női lábat, néha ettől is zavarba jönnek, akkor is, ha nincs semmilyen érzelmi kötődés a lányhoz, talán mert ilyen vizuálisak vagyunk, furcsa dolog ez. Mi is tudunk ilyen hatással lenni rátok így?


Vagy egy kapcsolaton belül, titeket ezen a téren mi izgatna, hogyan élnétek meg?


Ez nem egy ismerkedős kérdés, én tényleg csak kiváncsi vagyok.



2021. jún. 12. 23:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen tuti nincs.
2021. jún. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
9%

Nem vagyok lábfétises, de már csak ezért sem jönnék össze lábfétisessel


" Mert mondjuk az ilyen fiúk, csak ha meglátnak egy meztelen női lábat, néha ettől is zavarba jönnek, akkor is, ha nincs semmilyen érzelmi kötődés a lányhoz, talán mert ilyen vizuálisak vagyunk, furcsa dolog ez."


Hát ez valami csodálatos, hogy már egy random meztelen női láb látványa is ezt hozza ki belőletek.

2021. jún. 13. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó. Itt egy ujjabb szerencsétlen antinő...nyivákolását olvashattuk...
2021. jún. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
13%

Igaza van a 2.-nak.

A 3. meg gyökér.

2021. jún. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Isabelle Huppert-ben van hajlandóság a filmjei alapján, hogy lábfétises dolgokba belemegy, de a hétköznapi életben az ilyenre esély egyenlő a 0-val.
2021. jún. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
30%
4. Szintén 1 nyomorék (nő) lehet...
2021. jún. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fölösleges itt ismeretlenül is minősíteni a másikat, mert van, akinek nem jön be a téma, de lehet (csak nem valószínű, inkább radarral kell keresni őket), hogy lesz/van olyan, akinek megcsömörlésig is bejön a téma.

Ha valakinek ez nem jön be, még bejöhet más👣

2021. jún. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Pl ha fejbe rúgod biztos felkelted a figyelmét.
2021. jún. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
26%
Miért kellett lepontozni? 2-es voltam. Azért, mert nem jönnék össze lábfétisessel? Mi van egy ilyen férfival egy strandon. Kérdező írta saját szavával, hogy attól is zavarba jönnek, ha meglátnak egy meztelen női lábat. Azért ez egy kicsit nevetséges. Kimegyek a párommal nyáron az utcára vagy strandra vagy bárhová és ez vár? Azért ne már...
2021. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Második, nem én pontoztalak le, de lehet, hogy nem is fogalmaztam megfelelően. Nekünk a láb olyan mint a mell vagy a fenék, szóval csak tetszik, na. Nem kell túlgondolni. Furák vagyunk, ez van. A kérdés a hozzánk hasonlóan fura lányokhoz szólt volna, akik hát vagy tényleg nem is léteznek, vagy csak nem sikerült megidézni őket. Viszont a nyolcadik javaslatában lehet, hogy tényleg van valami, csak az a baj, hogy így a nem lábfétises lányok figyelmét is könnyen felkelthetem... Hol az igazság?
2021. jún. 13. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!