Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nudista strandra mennénk,nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nudista strandra mennénk,nem szeretném ha megbámulnának,10-22 éves fiúk.Férjemnek extrém mérete van,lankadtan is.Kislányként megijedtem kb 11 évesen mikor egy pasi mutogatta magát.Nem szeretném ha 10-22 éves csitrik bámulnák őt.Jár oda ilyen korú is?

Figyelt kérdés

2021. jún. 13. 08:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Minek mentek nudista strandra ha nem bírod hogy megnéznek? Amúgy is a kutya nem kíváncsi a szottyadt testedre.
2021. jún. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%

Muti magad, megmondom megbamulnanak e.

23F

2021. jún. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most téged ne bámuljanak vagy férjedet, esetleg a kislányok lelki fejlődését félted??? Tisztázzuk már, mielőtt kommenteket kapsz.
2021. jún. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Azok a gyerekek, akiket ide visznek a szüleik, már láttak péniszt, éppen eleget.

Aki úgy nő fel, hogy rendszeresen látja a szülei pucér testét, és rendszeresen jár nudista strandra is, az fog a legkevésbé bámulni.

2021. jún. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Itt mindenkinek extrém mérete van. Kéne egy strand külön a gyakorisoknak is, ott nem lenne feltűnő egy 25 centis bré. Ekkora kamu!
2021. jún. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Most is beigazolódott hogy nőket nem az eszükért szeretjük.
2021. jún. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
#6, egy pillanatig se hidd,hogy ez egy nő.
2021. jún. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
12 egy tucat!
2021. jún. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, vannak ott kicsi gyerekek is, és meg fognak nézni mivel újak lesztek. A húspéniszű férjedet is megnézik.


Van egy olyan érzésem, hogy valójában nem akarsz menni. Nem kötelező! Megmondhatod férjednek, h "bocsi, meggondoltam magam, mégse szeretnék menni".


Ha nem akarod ezt lekommunikálni vele, akkor viszont itt ne problémázz. Nekem picire összemenő vérpéniszem van, de nem szoktam azon spekulálni hogy mit néznek vagy mit gondolnak. Aki ismeri az emberi anatómiát az tudja h abból még "bármi lehet".

2021. jún. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 hajosgellert ***** válasza:
76%

Menjetek nyugodtan.

A kommentelők ahogy látom nem ismerik a naturista embereket.

De ezen nem csodálkozom.

Nekem is nagy méretem van de nem jelentett soha gondot.

Strandoláskor legalábbis

2021. jún. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!