Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek. Mennyi pénzből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek. Mennyi pénzből lehetne havonta finanszírozni egy szexkapcsolatot, ami heti két alkalmat tartalmaz?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolatot tervezek a jövőt illetően, de jelenleg nem áll úgy az életem, hogy az beleférjen. Ettől függetlenül szeretném jól érezni magam valakivel, prostituáltat nem vennék igénybe. Egyrészt azért, mert naponta több férfi látogatja, pszichésen terhelt és szexuálisan kiégett is lehet.

Másrészt azért, mert alkalmanként nem órafüggő együttlétet szeretnék.

Bár pár óránál nem is feltétlenül többet.



Egy normális nővel szeretném, hogy összehozzon az élet, úgy gondolom, hogy azt a pénzt, amit prostituáltra lehetne költeni egy férfinek, azt költse el egy normális nőre, ha arra lehetősége van. És abban az esetben, ha jól érzik magukat együtt a felek és a férfi nőként kezeli a nőt, nem pedig használati tárgyként, akkor van az a normális összeg, amiért érdemes összejönni a feleknek. És akkor gyakorlatilag ez olyan kategória, amit régen hangoztattak a nők, hogy a kellemeset összekötik a hasznossal.


Ha lesz ilyen lehetőségem, akkor élek vele, de szeretném tudni, hogy nagyjából mire számíthatok a huszonéves és a harmincéves korosztályban.



#Kapcsolat , Férfiak, Nők
2021. jún. 13. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Havi 200-300 ezer a reális összeg.
2021. jún. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

1) aki pénzért szexel az prostituált, tehát te is prostit keresel

2) 'normális nőt' keresel, de az, aki prosti, szerintem nem fér bele a normális kategóriába

3) ha kölcsönös szimpátia alapján keresel nőt, aki nem csak sz órát figyeli és a pénz miatt visel el, akkor talán keress szexkapcsolatot valakivel. Minek ide a pénz?

4) ha nagyon számolgatni akarunk, akkor 7-800ezer Ft tal számolhatsz nyugodtan, mivel azok, akik nem össze vissza kefélnek aprópénzért, 100k felett kérnek egy alkalomra. Ha te havi 2x4 alkalmat szeretnél, az 800k. És akkor ezt még jó áron számoltam neked, ez a kedvezményes ár, ami miatt fix biztos partner lennél hosszabb távon. Ha csak 1-2 alkalomról lenne szó, akkor többet is kérnek mint 100k

Nem értem hogy ha normális nőt akarsz és nem prostit, miért nem fektetsz be minimális energiát az ismerkedésbe és csábítasz el egy nőt összejàrós kapcsolatra..

N

2021. jún. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
#1: 35k egy alkalomra?:D annyiért kb rosszlányokos prostihoz mehetsz maximum. Az ilyen sugarbaby jellegű prostik, amit a kérdező is szeretne, sokkal többe fognak kerülni
2021. jún. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szexkapcsolatban minek kéne fizetni?Vagy ez csak olyan ha te akarsz szexelni ugorjon a nő,de ha ő akar te nem ugrasz?250000 kb.
2021. jún. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem havonta 250.000 forint körül lesz.

Amúgy a #4-eshez hasonlóan én se értem, hogy miért kéne fizetni. A szexkapcsolatok ingyen vannak, csak két egymáshoz vonzódó fél kell azonos célokkal (vagyis csak szex lesz). Persze a te döntésed, ha kidobod a pénzedet.

2021. jún. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Okosnak tűnik a meglátásod, csak ennél sokkal többről van szó és ez az egész téma bonyolultabb annál, mint ahogyan azt elsőként lefested.


1)


Ez a pénzért szexelés olyan dolog, hogy amelyik nő nem egyértelműen pénzért szexel, azok közül sokaknak olyan igényei vannak, amik felülmúlják azt az állapotot is számokban, amikor egyes nők egy adott alkalommal problémamentesen kaphatóak egy viszonylagosan reálisnak mondott összegért.

Tehát sokan nők, akik nem egyértelműen pénzért szexelnek, azok is függenek az anyagiaktól olyan mértékben manapság, hogy a férfi oldal zsebét tekintve ez ígyis-úgyis anyagilag fenntartható csak, anélkül nem kereshető vagy érhető el és nem is található meg.

Most amelyik nő prostinak, vagy amelyik nem prostinak tekintendő, az is anyagiakba kerül és amelyik nő nem prosti, az még ezen az alapon, az írásodból is kiderülve még nagyobbra tartja a számokat és az igényeket.


2)


Ez a "szexkapcsolatot keressek valakivel" nem úgy működik, hogy elindulok és megtalálom. Ha ez így lenne a férfiaknál, akkor lehet, hogy senki nem lenne egyedül vagy éppen nő nélkül. Nincsen a környezetemben jelenleg olyan nő, akivel megtudnék ismerkedni, akit érdekelne az , hogy mi van velem, akivel kölcsönösen tetszünk egymásnak annyira, hogy bármibe is belevágjunk. És az idő csak megy. Egyébként én nem látok egyetlen egy olyan embert sem a környezetemben, aki úgy tudna együtt lenni NŐVEL, hogy az anyagiaktól mentes legyen és még a nő nézzen is ki jól.

Sőt, inkább csak olyat látok, akinek és akiknek egyáltalán nincsen senkijük.


4) Ez nem kedvezményes ár, a férfiak 99,9 százaléknak biztosan nem az.


Ha nagyon számolgatni akarsz, akkor így is lehet gondolkozni, ahogy TE. De kérlek ne számolgass ennyire. Mert a legtöbb férfi ezt az összeget nem tudja teljesíteni és természetesen mindennek van egy határa.

Én úgy gondolom, ha tetszem egy nőnek és jól érzi magát velem az ágyban, akkor havonta eltud fogadni támogatásként 200 ezer forintot is.


Ha tehetném és belefektethetnék minimális energiát az ismerkedésbe, ami előreláthatólag érdemben mutathatja ki magát, akkor megtenném. Nem biztos, hogy összejárós kapcsolatra megtalálnám a másik felemet. És az idő csak megy. Nagyon sokszor előfordult az ismeretségi körömben is, hogy felesleges köröket futottak a felek, ami egy nőnek nem gond, ha komolytalan, de egy férfinek csak időpazarlás és rendeltetésellenes rossz tapasztalat. A jövőjére nézve ez káros.


Én azt gondolom, hogyha valakinek ilyen módon nincsen szerencséje a sorsában a nőknél, célirányos ismerkedés az, aminek értelme lehet.

Azt is figyelembe vehetjük, ha például jó velem lenni egy nőnek, akkor

az jó lehet kevesebbért is, mint az irreális általad megfogalmazott összeg. Ha viszont nem jó, akkor az irreális összegért sem érheti meg elméletben.


Az az igazság, hogy olyan nővel szeretnék lenni, aki tetszik is.

Olyan pedig nincs a környezetemben, aki ilyen és akivel ez megoldható lenne.

2021. jún. 13. 16:39
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Érdekes, az én szexpartnerem nem kér pénzt. Ha valakivel pénzért dugsz, az prosti. Ha veled dug csak pénzért, ha mással, akkor is pénzért árulja a testét = prosti.
2021. jún. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17%

2.

"1) aki pénzért szexel az prostituált, tehát te is prostit keresel"

Szerintem olvasd el mégegyszer a kérdező kérdését, kifejti, mire gondol. Tudom, egyszerűbb közhelyeket puffogtatni, mint egy kérdést értelmezni.

2021. jún. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

7/8:


Lehet, hogy a te szexpartnered nem kér pénzt és nincs anyagi igénye feléd, aki ha még jól is néz ki, megfogtad vele az isten lábát. De nem minden férfinek van ilyen szerencséje, ezt kérlek vedd figyelembe.

2021. jún. 13. 16:50
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

#6 látom nem sikerült még csak megérteni sem azt, amit írtam. Nem reagálnék egyesével, mert nem tűnsz valami intelligens fickónak. Így viszont az igényeid is alacsonyabbak valószínűleg. Minden attól függ, hogy mik az elvárások. Ha neked megteszi egy butácska, kevésbé szép nő is, aki nem túl igényes, az boldogan el fog menni veled havi 200ért, mert lehet életében nem látott még annyi pénzt és örül, hogy te ilyen sokra tartod:D

Egy okosabb, szebb nő meg egyenesen sértőnek veszi az ajánlatod, vagy azért, mert eleve pénzt ajánlasz szexért vagy azért, mert aprópénzt ajánlasz.

Mint mindennél, prostiknál is olyan minőséget kapsz, amennyit rászánsz. Persze mindig lesznek önbizalomhiányos butácska lányok, akiket be lehet szédíteni. Talán akkor próbálj ezekre rámenni, ott szerencséd lehet. De fiatalabbakat nézz ki, mert az évek során ők is rájönnek, hogy többet kérhetnek.

Nekem többször ajánlottak 2-300k-t egy éjszakára vagy hétvégére. Ha prosti lennék - ami nem vagyok - akkor ez alá nem is mennék soha.

2021. jún. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!