Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért néznek furcsán a munkahe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek furcsán a munkahelyen ha a “mi volt hétvégén” kérdésre úgy kezded a választ hogy “az egyik barátnőmmel voltunk itt vagy ott”? F

Figyelt kérdés
Tudom h általában az emberek - legalábbis hivatalosan - monogám kapcsolatban élnek, de miért nem tudják elfogadni ha valaki párhuzamosan több kapcsolatot tart fenn és ezt fel is vállalja? A hitetlenkedéstől a megvetésen át az irigységig sok mindent lehet látni ilyenkor a szemekben meg a gesztusokban de nehezen értem meg hogy ez miért olyan befogadhatatlan sokaknak? Egyetlen kolléganőm van aki ezt képes normálisan kezelni, a többiek konkrétan lefagynak és jönnek a fenti tekintetek.

2021. jún. 13. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mintha azt kezdenéd ecsetelni ateisták között hogy a biblia hanyadik oldalán milyen érdekes dolgokat írtak.
2021. jún. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tudod te a választ, csak fel akarsz vágni. Na jó, lehet hogy mégsem, ezesetben megmondom: az emberek többsége nem tart fent több párkapcsolatot egyszerre (benne is van a nevében, hogy *pár*, ami két személyt jelent) és furának, adott esetben elítélendőnek tartja.
2021. jún. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem olyan kulturális közegben élünk, ahol ez normális.
2021. jún. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

Én azt gondoltam volna, hogy barát barátnővel mentél és emiatt nem néztem volna sehogy:D

Ha persze úgy fogalmazol, hogy az egyik pároddal, akkor lehet nekem is szemet szúr, hogy akkor most ez mi. Megkérdeztelek volna a dologról és hogy mindegyik nő tud e egymásról stb és ha igen, akkor nem gondolnék rólad semmi rosszat

De az intelligens emberek így reagálnak. A többiekkel meg mit foglalkozol? Legaláb tudod, hogy ki az elmaradott a társaságban

N

2021. jún. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
#4 Azért vicces állítás, hogy szerinted aki monogám az elmaradott. Pláne hogy most mondtad milyen intelligens vagy.
2021. jún. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
#5: látom nehezen megy a szövegértelmezés. Azokat tartom alacsonyabb intelligenciával rendelkezőnrk, aki a nyitott kapcsolatra úgy reagál, ahogy a kérdező munkatársai. Én is monogám vagyok, de el tudom fogadni azt is, ha valaki nem az és nem gondolok semmi negatívat róluk
2021. jún. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak a fő kérdésre válaszolva:

"barátnőmmel": ha ez a szó szerepel, akkor 1 emberre gondol az ember, aki komoly, akivel tervezi az ember a jövőt.


"...az egyik barátnőmmel...": ez olyan, mintha több vasat tartana az ember a tűzben, ami félreérthető a egy férfi szájából hallva.

2021. jún. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

7# vagyok még:

AMúgy én hanyagolom az ilyen "small talk"-os h*e kérdéseket, így nem kerülök problémába.

2021. jún. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk az sem mindegy, mit ert az ember "baratno" alatt... Pl nekem is volt mar olyan, hogy 2 lannyal is randiztam (semmi sex, kb mozi volt meg ilyenek, csok is csak az egyikkel) ez sztm meg rendben van. Ha viszont "komolyabbra" fordul a dolog, akkor mar annyira nem szep a tobb vas tuzbe tartasa, plane, ha nem is tudnak egymasrol a felek...
2021. jún. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az emberek nem szoktak párhuzamosan több emberrel is párkapcsolatban lenni, maximum csak összejárnak, mert eléggé kivitelezhetetlen több párkapcsolatot is fenntartani úgy, hogy az egészséges legyen, mivel nincs rá idő. Egy párkapcsolatba is rengeteg időt, energiát kell fektetni. Az emberek ilyenkor azt szokták mondani, hogy "az egyik csajjal" vagy "egy lánnyal/nővel" stb. Nem pedig azt, hogy az egyik barátnőmmel. Ha valaki nem monogám, annak sincsen egyszerre például 3-4 párkapcsolata. Így az általad említett lányok nem nevezhetőek barátnőnek.
2021. jún. 14. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!