Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetne azt feloldani,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne azt feloldani, hogy ne féljek ennyire egy randevútól 24 éves szűz nőként?

Figyelt kérdés

Így örökké egyedül maradok😔

Szoktam beszélgetni pasikkal, de nem úgy, hogy a neten irogatunk és aztán találkozunk, megpróbáltam ezt a netes ismerkedést elkerülni, de szinte elkerülhetetlen, mert mostanában mindenki a neten szokott



2021. jún. 13. 23:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy lehet feloldani, hogy arra kell gondolnod, hogy egy fiú még jobban félénkebb, izgatottabb, stresszesebb és önbizalom hiányosabb, mint akár csak te nőként. És ha erre gondolsz, akkor már te bátrabb leszel a randevúzásokon, mint egy fiú.
2021. jún. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves sorstárs!

Én is kiváncsi vagyok mi lehet a megoldás. 20L

2021. jún. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Jusson eszetekbe, hogy a sracoknak sokkal rosszabb a helyzetuk ilyen esetben.
2021. jún. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlásképpen találkozz egy kedves, megbízható férfival, akiről tudod, hogy nem akar lefektetni (pl. mert homoszexuális, vagy nagyon szereti a feleségét stb.).
2021. jún. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen mi a konkrét félelmed?
2021. jún. 14. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
A férfi feladata, hogy meghódítson egy nőt, úgyhogy ha sokat mosolyogsz, megerősíted a másikat a közeledésében, akkor onnantól egyenes az út, ha kölcsönösen szimpatikusak vagytok egymásnak. Ez is olyan, mint rengeteg más dolog az élet különböző területein, hogy addig félünk tőle, amíg nincs benne tapasztalatunk. Én szívesen gyakorlok veled, ha szabad leszel valamelyik délután. :)
2021. jún. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Csak menj el egy randira, akárkivel. Nem baj ha nem tetszik.

Ne azért menj el, hogy kapcsolat legyen belőle, hanem azért, hogy legyen túlélt randi tapasztalatod. És akkor kevésbé fogsz izgulni élesben.


Egyébként megértelek, én is gyűlölök randizni, már a gondolattól megfájdul a hasam.

Szerencsére én már nem vagyok szűz, úgyhogy nem is kell már randikra járnom.

2021. jún. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
7esnek igaza van, menj el randira lehető leggyorsabban. Ne valami vérbeli macsó gyerekkel menj szerintem. Inkább sima átlagos sráccal. Sok tapasztalattal csökkenni fog ez az érzés.
2021. jún. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%

Táncos programokon ismerkedj férfiakkal. Menjél el egy kezdő bachata workshopra, aztán ha megtetszik iratkozz be tánciskolába.

[link]

2021. jún. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
17%
Szivesen kinyallak, ha szeretnéd ;) 35F
2021. jún. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!