Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vonzó pasik le szoktak feküdni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzó pasik le szoktak feküdni csúnya nőkkel pénzért?

Figyelt kérdés

Azért fordítva elég gyakran megesik (prostik, támogató kapcsolat, bagy csak random fizetett szex).

Férfiak, mit szólnátok, ha egy csúnya nő pénzt ajánlana a szexért?


2021. jún. 14. 21:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
56%
Ha egy pasi dugni akar egy nővel akkor megteszi pénz nélkül is ha az felkínálkozik, de ha nem vonzza a nő akkor ha nem hímringyó az illető akkor a bankjegyek önmagukban nem fogják neki a pélót felállítani.
2021. jún. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

A szépség és a csúnyaság szubjektív és tág fogalom. Van az a (néhányak szerint) csúnya nő, akivel még ingyen is, és van az a (kb mindenki szerint) csúnya nő, akivel semmi pénzért sem...

F

2021. jún. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

En sokak szerint vonzonak szamitok. En benne lennek, de csak valamilyen szintu ismerkedes utan es akkor, ha az adott novel eltudnam kepzelni. Lehet "csunya", de van akinek a modora vagy az igenytelensege kizaro ok lenne.


Penzt szerintem csak egy jelkepes osszeget kernek el, fontosabb lenne hogy szerezzek neki egy jo estet.

2021. jún. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa 😁
2021. jún. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nem kaptam meg konkret ajanlatot senkitol igy, de nem utasitanam vissza, ha amugy nem taszit a lany.
2021. jún. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%

Hallod...még ingyen is megteszi sokuk:D ismerek pár nagyon 'fullos' pasit. Ez a tipikus helyes arc, magas, izmos, szép barna bőr, minden. Nem egyszer láttam azt a nőt, akivel elmentek. Hát mit ne mondjak durva volt. Öreg kiélt elhízott milfek, igénytelen nők és társai. Nem akarok senkit megsérteni, de na. Érted. Nagyon más kategória

N

2021. jún. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
A ferfiaknak nehezebb szexhez jutni utolso, szerintem emiatt volt. Meg akkor is, ha fullos vagy. 😂
2021. jún. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

nekem írhat bátran, ismerkedjünk, s meglátjuk.

Ha te vagy az, írj, s megbeszéljük.


40+ F

2021. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

#7: Nem hiszem el, hogy ilyen külsővel nehéz dolga lenne. Most komolyan... még a rondább haverjaimnak is állandóan van valami nője. Igaz többük átlagos, nem topmodell, de az bőven jó szerintem. Akkor nehogymár az ilyen pasik ne tudnának senkit felszedni, hagyjuk már:D

Melleseg nincs nehezebb dolga a férfiaknak egyáltalán. Nem tudom ki találta ki ezt a hülyeséget. Akinek nehéz dolga van az félénk, igénytelen, bunkó stb de valami nem stimmel vele. A többiek meg könnyen találnak nőt.

2021. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

En csak a sajat boromon tapasztaltam ezt. Bar akkor lehet, hogy en is az altalad felsorolt tulajdonsagok egyiket birtoklom (mondjuk felenknek felenk vagyok) es valami baj velem van. :D


Egyebkent miert, akkor szerinted miert megy el nala kategoriakkal rosszabb lanyokkal? Mert nekem a masik magyarazatom az onertekels hianya, de szerintem az aki sportol es latja magan a fejlodest csak nem hiszi magat rossz partynak. :D

2021. jún. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!