Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoknak nehéz olyan fiút...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak nehéz olyan fiút taláni akik kapcsolatot akar és nem csak szexelni?

Figyelt kérdés
Vannak lányok akik ilyen miatt évekig egyedül vannak?
2021. jún. 14. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen… én is ilyen voltam sokáig. Illetve aki szeretne velem együtt lenni, én nem érzem azt vele, hogy minden rendben lenne. De igen a legtöbb férfi csak meg szeretne dugni és semmi más
2021. jún. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Aki párkapcsolatba kerül velem, sokszor annál is azt érzem, hogy neki a hosszútávú szex kéne velem. Meg is csalnak stb. Szóval úgy fogalmaznék, hogy kapcsolaot se nehéz találni, viszont normális férfit kapcsolatra..na az nehéz
2021. jún. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nekem olyat nehéz találni, akivel érzem, hogy tényleg az esetem. Egy kivétellel eddig csak olyan kapcsolatom volt, akinek adtam egy esélyt és valahogy a szexen kívül nem éreztem azt, hogy ez tényleg egy kapcsolat.
2021. jún. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen. Elég nehéz olyan férfit találni aki nem csak egy üríteni való lyuknak néz.
2021. jún. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ez van velem is, azok akik bejonnek csak dugni akarnak mert most lett vége kapcsolatuknak vagy alapbol se akarnak kapcsolatot, akik meg nem jönnek be es nem akarok velük semmit azok akarnak kapcsolatot... Teljesen fordítva működik ez jelenleg, tiszta rossz
2021. jún. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!