Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Visszataszító az ilyen punci?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszataszító az ilyen punci? (Nők és férfiak válasza is érdekel)

Figyelt kérdés

Mindig gyantázni szoktam, tehát semmi borotva, mégis mindig kipattog a bőr a szeméremdombomon és mikor kezdene visszanőni a szőr, több benövés is keletkezik:/

Nőkhöz az a kérdésem, hogy nektek is van ilyen problémátok? Mit tudtok tenni ellene?

Férfiaktól azt kérdezném, hogy ez mennyire faroklohasztó látvány, mennyire tudjátok ezt tolerálni, ha ez a látván fogad szexnél?:/ Mert én nagyon szégyellem


2021. jún. 14. 23:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%
Semmi baj vele, nekem is vannak ilyesmi gondjaim fiukent. Teljesen termesztetes
2021. jún. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
15%
Eléggé gàz. Jobb ha csak rövidre nyírod. Ha a pasinak így nem tetszik dobd ki a picsàba. Minden ujjadra jut egy.
2021. jún. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
63%

Egyáltalán nem természetes mikrogyulladásokat generálni a bőrünkön, bármennyire is beleíródott a társadalmi normák közé.

Annyit tudsz ellene tenni, hogy nem távolítod el a szőrt, hanem levágod valamilyen méretre, ami neked jó.

2021. jún. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

#2: nem mások miatt szőrtelenítek, hanem mert nekem így tetszik, ez igényes és kényelmes magamon. Próbáltam meghagyni röviden, de nekem az nem tetszik és szúrós is. Az pedig nekem se kellemes, a férfinak se lesz valami jó.

Gyantából is próbáltam több fajtát, sensitive típust meg cukorgyantát is, de ugyanaz van mindegyiknél:/

2021. jún. 14. 23:47
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem visszataszító - aki ezért megfordul az amúgy is csak a p.nát látja benned jobb is ha távozik. Természetes jelenség, előfordulhat ilyen.

Tipp: gyantázás után 4-6 órával babahintőpor akkor kevésbé pattogzik ki.

2021. jún. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

#5: sosem dobtak még ki emiatt az ágyból, csak én nagyon feszengek emiatt fejben. És lehet s pasi elfogadó, de ez szerintem teljesen ovjektívan megállapítható, hogy nem szép:/

Gyanta után mindig bekenem olajjal, ahogy a kozmetikus is szokta. Aztán pár óra múlva lemosom és bekenem teljesen natúr illatanyagmentes krémmel. Hssználtam szőrbenövés gátló sprayt is, de az se használt. Ha kozmetikus csinálja akkor se más a helyzet. Már kezdem feladni:(

2021. jún. 14. 23:53
 7/26 anonim ***** válasza:

Én a szakállamat is utálom borosta méretűree nyírni, mert akkor minden szőrszál nyíl egyenesen kifelé meredezik, nem hajlik semmilyen irányba, ezért szúr.

Ha elég hosszúra hagyod, olyan puha lesz, hogy észre sem veszed.

Lényegében egyáltalán nem kell vele foglalkozni. Magától pont jó lesz egy idő után. Onnantól kezdve meg már tudod, hogy mi az a pont, amitől hosszabbra hagyva már gondozatlannak tűnik.

2021. jún. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
#7: de értsétek meg kérlek, hogy nem tetszik és igénytelennek tartom magamon, ha szőrös vagyok. Főleg ha még hosszúra is hagynám.. Ráadásul sokkal erősebb illatom is van, mikor szőrös vagyok, ezt már megfigyeltem. Ez se tetszik. Valahogy a szőrtelenítésre kellene megoldást találni
2021. jún. 15. 00:03
 9/26 anonim ***** válasza:
Végleges lézeres szörtelenités?
2021. jún. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
#9: az elég drága sajnos:/ több százezer forint és 5-6 kezelés is kellhet. Meg ott lent nem biztos hogy mernék ilyesmit csináltatni, elég érzékeny terület. Szerintem max szeméremdombon vállalják, vagy inkább bikinivonal. Lent a nagyajkak popsi fele fix nem csinálnak ilyet. Na meg ezzel az otthoni villanófényessel próbáltam, nem is rossz márkával, de nekem nem volt hatása, sőt csak jobban kikezdte a bőröm
2021. jún. 15. 00:08
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!