Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Egy őszinte kérdés....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Egy őszinte kérdés. Van egy lány aki régóta tetszik nekem és sikerült vele mostanában egyre közelebb kerülnöm. Viszont egyszer a barátnőivel elkaptam egy olyan beszélgetést hogy ő szereti ha egy pasiknak nem kicsi. Ezzel nincs is semmi baj.?

Figyelt kérdés
Mindenki az olyan méretet kedveli amilyet szeretne. A kérdésem az viszont hogy nekem 15/4es méretemmel ha oda kerülünk nem fogja kicsinek gondolni? Vajon a kisebb kategóriába tartozom nála amit nem tudna élvezni?
2021. jún. 15. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Átlagos méret.
2021. jún. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Átlagos. Páromnak 16 centi mégis sokszor fáj mert nagy. Ilyenkor mondom neki hogy finomabban vagy ne rakja be az egészet. Ha a lány szereti ha nagy azzal semmi probléma nincs, lehet csak a barátnőjének mondta hogy jobbnak tűnjön, tapasztaltabbnak.
2021. jún. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

# 3 nem tudom hogy veszed a bátorságot, hogy anoním lebarmozol random két embert, akik ráadásul teljesen normálisan válaszoltak a feltett kérdésre.

Egyébiránt meg ha egy csaj már hírből is a nagyot szereti, akkor bizony ezzel a mérettel igencsak lehetnek problémák. Egy biztos kérdező, ha nem próbálkozol nem lesz semmi, ez fix.

Olyan meg, hogy pont jó nem létezik, kinek mi az optimális.

2021. jún. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Átlag méret
2021. jún. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Jó kis burkolt farokméretkérdés öcsi...
2021. jún. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Átlagos méret. Azon pedálozz hogy az ágyig eljuss vele, ha már ott vagy és a csaj kíván, szeret ÉS ügyesen használod amid van akkor tökéletesen jó lesz neki.
2021. jún. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mint ahogy te is haveroknak lehet nyomod a dumát, hogy te a nagy dudát szereted, attól még nem számít ez, amikor párt választasz.


Emiatt ne aggódj, hajts rá!

2021. jún. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Ez kevés lenne neki. (Ahogy a legtöbb nőnek szintén)
2021. jún. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!