Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti ezt el tudnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ezt el tudnátok fogadni? 20/F

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nekem a legjobban a sportos csajok jönnek be valamiért, ez a preferenciám.


Viszont duci lánnyal még soha nem voltam, és nagyon izgalmasnak tűnnek ők is, és nagyon szeretném kipróbálni a szexet egy duci lánnyal.


És az a kérdésem hogy duci lányként el tudnátok ezt fogadni hogy nem az ilyen lányok a fő preferenciáim, viszont ez is nagyon bejön és izgat engem, és szeretném kipróbálni milyen?


2021. jún. 15. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Páromnak nincs preferenciája, volt dolga vékonnyal is, én mégis 92kg vagyok(betegség) . És? Semmi köze a szerelemnek/szeretethez az alkatodhoz. Max olyanoknál, akik mutogatni akarják a másikat vagy agyilag éretlenek.


De csak erre keresni valakit szerintem gáz. Főleg annak a szerencsétlen lánynak megalázó. Kivéve, ha így kezdesz, hogy 1 alkalom és annyi. Arra itt is találsz.

2021. jún. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Termeszetesen egyaltalan nem atverni akarok masokat, olyan lanyokat keresek akik szinten nem keresnek komoly kapcsolatot. Mert leteznek ilyenek is.
2021. jún. 15. 11:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt bőven találsz itt is. Simán.
2021. jún. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Figy' haver, fordítsd meg egy kicsit a helyzetet és gondolj bele a fordítottjába. Ha az egyik csaj azt mondaná "áááá csúnyának tartalak, nagyon távol vagy az esetemtől de talán egyszer elvihetsz moziba" vs. "vonzó, jófej srácnak tartalak, elmegyünk moziba". Melyikkel mennél el, hogy éreznéd magad az elsőnél? Kb. most pont ilyen kiindulási alappal indítanál, szóval nem túl sanszos így a story. "Nem tecce' wazze, de ki akarlak próbálni mint valami kaját mert olyan még nem ettem".
2021. jún. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Neeem.

Nem egy tárgy vagyok, amit azért "szerzel meg", hogy csak a testem miatt legyen köztünk bármi is.

2021. jún. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeru a recept. Nem kell az orrukra kotnod, hogy neked a vekony nok jonnek be, és oket csak meg akarod dugni. Simán flortolsz veluk, és ha megkérdezik mit a szándékaid, simán annyit mondasz, hogy jelenleg nem keresel komoly kapcsolatot. Néha elég ha visszafogsz egy kis infot, és minden sokkal konnyebb. Ok se érzik megbántva magukat, és neked is osszejohet a sex veluk.
2021. jún. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszi szepen a valaszokat mindenkinek.


A felre ertesek elkerulese vegett senkit sem gondolok targynak. Szeretnek elnezest kerni hogyha barmit ugy fogalmaztam ami miatt ugy tunt esetleg.


Szexbe csak olyan novel mennek bele aki szinten ugyan azt keresi mint en. Nem feltetlen jo azt hinni hogy csak komoly kapcsolatot kereso nok vannak es barki aki nem komolyat keres a fiuk kozul az csak atverni es kihasznalni akarja a komoly kapcsolatra vagyo noket.


Aki azt mondja nekem hogy o komolyra vagyik, tiszteletben tartom es nem fogok fele ugy kozeledni es tisztazom vele hogy en nem akarok komolyat es keresek mast. Nem szorulok arra hogy hazudnom kelljen a masiknak csak azert hogy szexhez jussak.


A masik dolog, hogyha a csajjal mindketten ugyan olyan lazabb kapcsolatra vagyunk, az nem egyoldalu kihasznalas, mindkettonknek jo. Csak ugy tudom en is elvezni az egyutt letunket ha tudom hogy ezt o is elvezi, es ebbol o is profitalhat nem csak en.


Illetve igaza van az egyik valaszolonak, tenyleg folosleges az orra ala dorgolni a csajnak hogy milyenek jonnek be a legjobban. De egyebkent nekem a ducibbak is ugyanugy vonzanak, nem gondolom oket abszolut csunyanak meg semmi hasonlo, tenyleg izgatjak a fantaziamat, es ugyanugy emberkent kezelem oket elso sorban, nem csak egy puncit latok bennuk, meg akkor sem ha szexet akarok, mert ha valaki nemet mond tiszteletben tartom.


Es oszinten szolva nem is egy ejszakasra vagynek hanem inkabb baratsag extrakkal szeru kapcsolatra

2021. jún. 15. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!