Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan nő ki párkapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő ki párkapcsolatban az ágyba azt akarja mondani a párjának hogy Mester/Úram?

Figyelt kérdés
2021. jún. 15. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ki kell érdemelni... a BDSM nem úgy működik, hogy a nő alig várja hogy na végre valaki "ledominálja".
2021. jún. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Exem azt mondta hogy apuci
2021. jún. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem se nem uram, se nem mesterem, egyenrangúak vagyunk.
2021. jún. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szexkapcsolatban lehet tetszene, ha a partnerem így szólítana. De csak a hálószoba falai között.

Ffi

2021. jún. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na most ha kialakul egy olyan szintű bizalom, kölcsönös szeretet és tisztelet köztem és valaki között hogy lefeküdjek vele, akkor lesz téma az ilyesmi.

Viszont ha ez kialakult, akkor igen, bejön ez a domináns-szubmisszív dolog. Viszont csak és kizárólag a hálószobában. Ha a szexhez tartozó szerepjátékon kívül akar valaki irányítani, elküldöm melegebb éghajlatra.

2021. jún. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én azt szoktam mondani sub nő létemre a pasimnak, hogy "kedves parancsolóm itt a szolgád". felnézek rá, hisz vigyáz rám. ugyanakkor szolgálom őt immáron évek óta és idősebb is nálam 10 évvel.
2022. aug. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!