Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az emberek nagyrésze 16-18...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek nagyrésze 16-18 évesen talál elsőször kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Mennyi ideig szokott tartani általában?


Akiknek hosszú ideig (évekig) tart nekik milyen személyiségük van?


2021. jún. 16. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy a személyiség, az a lényeg hogy a párjával valahogy egymásra találtak. Arra célzok hogy láttam én elég gáz srácot gimiben(természetesen)nem épp modell csajjal évekig. Szóval nemcsak azok vihetik ezt véghez akik valami nagy királyok
2021. jún. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Van aki igen, van aki nem. Miért érdekel mások hogy csinálják? A saját életed éld :)

Milyen személyiségük van, aszongya': jól kommunikálnak, nyitottak, mernek kezdeményezni, udvarolni, közeledni egy nőhöz, s nem töri őket össze ha kosarat kapnak hanem mennek tovább.

2021. jún. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel kamasz korban kapja a biológiai indíttatást minden ember, így egyértelmű, hogy ezekben az években éli meg a legtöbb ember az első partnerkapcsolatát.

Meddig tart? Erre nincs szabály! Amióta létezik emberiség, mindenféle variáció volt már, ráadásul nincs új a nap alatt.

Akinek az első viszonya hosszú kapcsolat lesz, milyen ember? Mint bárki más! Mázlisták, ha sikerül és minden téren boldogok! De intimitás területén kissé vak vezet világtalant szituáció. Persze, autodidakta módon is lehet tanulni. Aztán vagy sikerül vagy hiányos lesz az ismeret. ott van a csokitorta elmélet is. Aki csak a csokitortát eszik, annak jó az élet vagy sem?

2021. jún. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

18 éves korom óta a férjemmel vagyok. Nem vagyok semmiben sem másabb az emberek nagy részénél, csak marha szerencsés. Finom ez a csokitorta, nagyon is. 😉

47N

2021. jún. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Általában tini korban alakulnak ki az első kapcsolatok. Ez így szerintem teljesen rendben is van. Nekem 16 évesen volt pár randim, de semmi komoly, utána 17-19 egy pasival voltam. Érettebb voltam a koromnál, személyisége és külsőre is. Azóta is hosszú kapcsolataim voltak csak.
2021. jún. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!