Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincsen szerencsém...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsen szerencsém abban hogy végre rendszeresen szexelhessek?

Figyelt kérdés

Eddig 3 lánnyal voltam de érezem nélkül. Barátnőm nem volt, vagyis igen de csak 2 hónapig és szex nem volt.

Nekem miért nincs szerencsém a csajoknál, 20 feletti vagyok.

Akiket ismerek azok már 18 ig több száz szexen túl lehettek.


Ti hogyan álltok ebben a témában ha kérdezhetem?


2021. jún. 16. 00:52
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
19 évesen veszítettem el, rá egy évre lett megint "esemény" mindkettő egyszeri alkalmi. S bocs, de mégsem váltam picsogós óvodássá, mert az nem vezet eredményre. Inkább megpróbálkoztam az udvarlásnak nevezett dologgal, állítólag hatásos :)
2021. jún. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Mert balfasz vagy aki itt siránkozik
2021. jún. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Pasi leszophatna?
2021. jún. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem tiszteled a nőket? Passzolok. De hogy lehet valaki olyan fütyi, h 2 hónap alatt nem tudja elcsábítani a barátnőjét?? Nekem simán ment volna, bármilyen szégyenlős vagy elvhű is a hölgy.


Valami internet-szerelem volt?

2021. jún. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!