Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Fantáziáltatok már a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Fantáziáltatok már a feleségetek lánytestvéréről? Illetve a tesótok feleségéről? Van ilyen?

Figyelt kérdés

Mennyire tabu ez nektek? Főleg, ha jobban néz ki mint a feleségetek.

Tudom, hogy tesó felesége jobban tabu, mint a feleség tesója de ilyenkor mi van bennetek, ha az jól néz ki, és esetleg vonzónak találjátok, illetve màr egy hosszabb kapcsolatban vagytok együtt.



2021. jún. 18. 13:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
43%
egy nem velem élö exet és a tini lányát rendszeresen meghuztam amig ex férjhez nem ment. ezzel elhalt a tinivel is a dolog mert az leginkább arra gerjedt ha anyja is megvolt már aznap amikor mentem hozzájuk....
2021. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Oh igen már sokszor, tesóm nincs, a (ő 42) feleségem 48 éves nővéréről és a 37 éves kis hugicájukról is szoktam, volt hogy miközben a feleségemmel szexeltem, közbe rájuk gondoltam, hogy milyen lenne velük 2-en egyszerre, miközbe a feleségem egy széken ülve cuckoldként nézi, bár mindhármukkal egyszerre is jó lenne. (remélem nem ismerik fel magukat)
2022. márc. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!