Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyobb mellű lányok, gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb mellű lányok, gyakran csináltok ilyet?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi hogy néha szoktátok e arra használni a melleiteket hogy valakinek szimpatikusabbak legyetek, vagy pedig valakit “irányítsatok” úgymond vele, stb


Tehát mondjuk ilyen célból kicsit jobban kiteszitek, mert tudjátok hogy az adott személyre nagy hatással lesz.


2021. jún. 19. 08:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
nagy mellem van, sosem teszem ki a kirakatba. Ezt meghagyom az ostoba nőknek.
2021. jún. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
Mindenki letagadja itt, de ismerősök között van aki be is ismeri, hogy tudatosan csinálja ezt, mert van mit kirakni.
2021. jún. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%

2# Senki nem tagad semmit egy anonim oldalon.

Az első alany válaszolt, és gondolom annyira mélyen érintett a válasza, hogy egyből lekamuzod.


Így válaszoljon az ember.

Egyébként biztos lesz olyan is, aki igennel felel.

2021. jún. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem,mindig szolíd vagyok.
2021. jún. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

szerintem abszolút intelligencia függő, hogy a nagy melleit ki, mennyire teszi közszemlére. Elég csak a társkeresőkön szétnézni... ránézésre érzékelhető, hogy nem az okos nők tesznek így. Szerintem rohadtul szánalmas kidobni az ikreket...

#1 voltam

2021. jún. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem
2021. jún. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Pasimnak néha poénból meglengetem, de ha tudnám se "manipulálnám" vele.


Idegeneket pláne nem, sőt inkább behúznám a melleimet, ha lehetne :')

2021. jún. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Max a barátom felé kezdenényezek így. Random embereket nem fogok így irányítani, nyilvánosan nem teszem ki mindenem.
2021. jún. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

Mikor terhesség után nagyobb, szép melleim voltak, soha nem raktam ki. Engem nagyon zavart, hogy mindenki azt bámulta.

Most meg a lábaimat nem merem mutogatni, mert akkor meg azt bámulják... Mondjuk lehet valakinek ez imponál, hogy minden jött-ment csorgatja a nyálát a melleire.. Nekem azért nem mindegy.

2021. jún. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
26%

9es

Nem azt jelenti, hogy csorgatjuk a nyálunkat. A női test a maga nemében csodalatos, amit muszáj minden alkalommal megcsodálnunk, ahogy te is megcsodálsz egy szép tájat, szép virágot, stb. Csak a mellek, lábak, meg minden ami egy szep nőhöz tartozik, nekünk 200x szebb és érdekesebb, ezektől a dolgoktól.

2021. jún. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!